Jump to content
Sign in to follow this  
J-Dog1338

Bug la ZinGuard

Recommended Posts

Salut, am intampinat urmatorul bug: https://imgur.com/a/FQYQCvj Nu imi este neaparat sa imi fie adaugati acei zin coinsi, insa fac acest topic pentru a trezi atentia administratiei in legatura cu acesti bug si rezolvarea acestuia totodata.

S-a mai spus intr-un topic pe aici ca nu ofera 500, ci ofera 100. Pa la revedere! Este o problemă de text, nu bug la ZinGuard. Insa, @Senaris puteai pune variabila separat si modificai intr-un singur loc MidNightul, nu si pe text si alte prostii. In text puneai doar variabila respectivă. Ti-am dat o idee, nu vreau sa ma trezesc cu hate ca ma cred destept. Ceau! 

14 hours ago, SiMPLE;; said:

S-a mai spus intr-un topic pe aici ca nu ofera 500, ci ofera 100. Pa la revedere! Este o problemă de text, nu bug la ZinGuard. Insa, @Senaris puteai pune variabila separat si modificai intr-un singur loc MidNightul, nu si pe text si alte prostii. In text puneai doar variabila respectivă. Ti-am dat o idee, nu vreau sa ma trezesc cu hate ca ma cred destept. Ceau! 

Ideea ta consta in: "fa domne zini-ul mai usor customizabil" - ceea ce este o idee super, doar ca raul deja a fost facut.

Prin rau ma refer la faptul ca nu exista variabile prestabilite, s-a rescris de multe ori acelasi cod si au uitat sa fie facute modificari. 

Fixed la next update.

On 2/12/2019 at 2:56 PM, Senaris said:

Ideea ta consta in: "fa domne zini-ul mai usor customizabil" - ceea ce este o idee super, doar ca raul deja a fost facut.

Prin rau ma refer la faptul ca nu exista variabile prestabilite, s-a rescris de multe ori acelasi cod si au uitat sa fie facute modificari. 

Fixed la next update.

Scuze ca repostez aici insa, na, initial cand ai creat codul nu te-ai gandit la ceva bine optimizat si sa folosesti ceva ez, te-ai gandit sa modifici totul direct din cod, insa poti folosi variabile ce le poti administra chiar dintr-un panel, zic eu ar fi mult mai ez pentru tine. Aici ma refer la mici bonusuri ce le dai pe TS.

Acum o sa-ti fie destul de greu sa remodifici sau sa refaci codul de la 0, insa nu imposibil. Spor!

Edited by SiMPLE;; ⚡ -

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.