Jump to content
Sign in to follow this  
J-Dog1338

Reclamatie s1N

Recommended Posts

Nick-ul adminului in cauza : s1N
Nick-ul tau : J-Dog
Ip-ul : 
188.26.17.193
SteamID : STEAM_0:0:134682326
Motiv : trece de anti-rush la 1:40
Data/Ora/Harta pe care s-a intamplat incidentul : 27.01.2019/09:00/Dust2 
Dovada 
20190127085925_1.thumb.jpg.5ff527d56de22bf1cd9ad00f0c99aa32.jpg

Poate așa îți atrage atenția un fondator și încetezi sa mai treci de Rush ca asa vrei tu sa să dai retry din nou când mori primul. poate asa asculți și nu mai faci. 

Edited by lalalalala;, .

Nu-s nici primul nici ultimul care am sărit ( ma refer dintre admini ) .

54 minutes ago, s1N. said:

Nu-s nici primul nici ultimul care am sărit ( ma refer dintre admini ) .

Mai zi-mi unu și te cred. (eu doar pe tine te vad făcând asta și dând retry în mod constant. Nici un alt admin nu mai face din astea.) 

Nu trebuie sa zic eu , se știu și ei . Și dând retry in mod constant ? Asta se poate vedea in log-URI și nu e adevarat . Dar văd ca aberezi deja .

Edited by s1N., .

27 minutes ago, s1N. said:

Nu trebuie sa zic eu , se știu și ei . Și dând retry in mod constant ? Asta se poate vedea in log-URI și nu e adevarat . Dar văd ca aberezi deja .

Edited by s1N., 12 minutes ago.

Serios ma? Asa nesimțit încât minți? Doar azi ai dat retry de 2 ori pe inferno și 1- sau 2 ori pe d2 cât timp am jucat eu. Dacă tot ești admin respecta regulamentul ala ca nu ești tu mai presus de noi restul adminilor . Și nu, nu se știu alți pentru ca tu ești singurul. 

Edited by lalalalala;, .

Ti-am zis ca asta cu retry se poate vedea in log-URI , și nu înțeleg de ce te ataci așa tare ? Și da într-adevăr admini respectivi se știu ei , acuma doar nu o sa fiu ca la grădinița și sa arat cu degetul :” da și el a făcut “ ... și Dog pentru ca ma făcut “obosit” are Ban 120 de minute , eu nu i-am vorbit lui urat și tura viitoare va lua mai mult . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.