Jump to content
Sign in to follow this  
pFF#

[LEGENDS] NEFONDAT!

Recommended Posts

¤ Nickname :pFF
¤ Adminul care te-a banat :-
¤ Ip-ul tau :86.127.76.231
¤ SteamID (numeric) :-
¤ Motivul pentru care ai primit ban :???
¤ Ora/data la care ai luat ban :?
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) :https://imgur.com/a/D5OZGLt 

Deci am vrut sa intru pe svr sa joc.... si nici macar nu ma lasat sa ma conectez ca aveam ban...???

Tot nu pot intra...am incercat cum ai zis tu sa dau restart la modem si tot asa imi scrie ca am ban de la "Kim Jong-un" nici macar nu l-am vazut pe svr si acuma am ban de la el ...Deci ?

Verifica daca s-a schimbat IP-ul (dupa restart). Daca nu s-a schimbat, schimba-l tu.

Nu mai stiu sigur care era rezolvarea daca nimerai un VALVE ID, aici ar trebui sa zica @Mircea1777

IP-ul mi sa schimba din cate vad.. 188.26.70.24 dar tot nu pot sa intru imi apare in consola acelasi lucru ban Kim...

Nu știu de la ce e. A pățit și fratemiu. Banat de același admin pe același motiv. A dat doar restart la cs și a reușit să intre

Edited by -SEZ-, .

Ideea e in felul urmator ... Data trecuta cand ti s-au facut poze ... au fost facute 4 poze .. tu din 4 ai prezentat doar 3 .....(presupun ca asta este motivul banului actual)

Acel admin face inca parte din staff ... dar , doar ownerii/ fondatorii isi pot da verdictul.

Nu incerca sa intrii pe server pana nu se da verdict la aceasta cerere.. Vei fi banat.

O zi buna!

Edited by .Sya @ Legends, .

• Upvote 1

ia si tu un steam sa nu mai ai probleme:))

@sya , Pff a primit unban de la mircea atunci( este cererea facuta si topic inchis )

Spor

5 minutes ago, maidaneZ0 said:

@sya , Pff a primit unban de la mircea atunci( este cererea facuta si topic inchis )

Stiu ... dar .. pana nu da verdictu king jon .. eu nu il las sa joace...  ;)

Am facut si asta am sters cs si l-am instalat iar..si tot nu merge si sa stii sya ca doar 3 poze mi-a facut mircea atat mi-au aparut in cstrike daca erau mai multe sa stii ca le dadeam pe toate nu am nimic de ascuns...UNBAN sau raman pe bara.

Te-am vazut jucand pe server. Pentru a evita astfel de probleme pe viitor ti-as sugera sa iti cumperi steam.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.