Jump to content
Sign in to follow this  
Anne Caroline

[LEGENDS] UNBANNED!

Recommended Posts

¤ Nickname : Eli
¤ Adminul care te-a banat :  Nevercry 
¤ Ip-ul tau : 79.116.165.46 
¤ SteamID (numeric) :  STEAM_0:1:228636061
¤ Motivul pentru care ai primit ban : bafta
¤ Ora/data la care ai luat ban : 29.01.2019 // 12:40
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) : ************************************************ 
Ban Information 
Name: Eli 
IP: 79.116.165.46 
Reason: bafta 
Unban Time: Ban Permanent 
Admin Name: Nevercry 
Admin SteamID: STEAM_0:1:244397984 

Eu nu pot da wg,avand wondows last xp 2018 ,orice varianata as downloada de wg ...imida aceiasi eroare -> https://imgur.com/a/Z09W44o

Regulamentul vostru spune in felul urmator : 5.1.Pentru neprezntare wg (wargods) nu se da ban permanent Ci 14 zile (Regulamentul si modelul pentru wg se afla la sectiunea admins only) nerespectare acestui paragraf va fi sanctionat dupa caz (Prima abare 1 bila/ a doua abatare suspend / a treia remove) ,cred ca adminul nevercry ar trebuii sa frecventeze mai des sectiuna regulament.Era normal  sa lase jocu si sa se pune spec sa imi faca demo daca jocul meu era asa dubios incat sa dea de banuit ca as folosi cod nu sa se bazeze pe un program ''oricine stie in 2019 sa pacaleasca wg orice cod ar folosi tot albastru ar iesi" Dar pt asta ar trebuii sa te duca si putin capul 

10 hours ago, Schröder Sandra said:

Eu nu pot da wg,avand wondows last xp 2018 ,orice varianata as downloada de wg ...imida aceiasi eroare -> https://imgur.com/a/Z09W44o

Regulamentul vostru spune in felul urmator : 5.1.Pentru neprezntare wg (wargods) nu se da ban permanent Ci 14 zile (Regulamentul si modelul pentru wg se afla la sectiunea admins only) nerespectare acestui paragraf va fi sanctionat dupa caz (Prima abare 1 bila/ a doua abatare suspend / a treia remove) ,cred ca adminul nevercry ar trebuii sa frecventeze mai des sectiuna regulament.Era normal  sa lase jocu si sa se pune spec sa imi faca demo daca jocul meu era asa dubios incat sa dea de banuit ca as folosi cod nu sa se bazeze pe un program ''oricine stie in 2019 sa pacaleasca wg orice cod ar folosi tot albastru ar iesi" Dar pt asta ar trebuii sa te duca si putin capul 

Sincer vad ca folosesti windows 7 . Nu inteleg care ar fi problema . Daca intri pe wargods.ro/wcd/download.php te baga direct pe versiunea de WarGods compatibila cu versiunea ta de windows . 
A doua problema e aceea ca nu vad cum ai putea tu sa pacalesti wargods-ul sa-ti iasa albastru , odata ce acest program "WarGods" iti scaneaza tot calculatorul , procesele deschise , dll-urile din cstrike , sprites, mdl , sounds , ip , sistemul de operare , absolut tot , dupa cum iti scrie si in poza pusa de tine.

Totusi asteptam pe Nervercry sa vedem si el zice.  

1 minute ago, -SEZ- said:

Sincer vad ca folosesti windows 7 . Nu inteleg care ar fi problema . Daca intri pe wargods.ro/wcd/download.php te baga direct pe versiunea de WarGods compatibila cu versiunea ta de windows . 
A doua problema e aceea ca nu vad cum ai putea tu sa pacalesti wargods-ul sa-ti iasa albastru , odata ce acest program "WarGods" iti scaneaza tot calculatorul , procesele deschise , dll-urile din cstrike , sprites, mdl , sounds , ip , sistemul de operare , absolut tot , dupa cum iti scrie si in poza pusa de tine.

Totusi asteptam pe Nervercry sa vedem si el zice.  

Crede-ma stiu ce windows folosesc si este last xp nu 7 !!!!

Sa-ti spun ceva . Este prima data cand aud de acest windows , fapt ce m-a facut curios sa dau un search pe google si sa ma interesez putin . Ai tema de windows 7 , n-am vazut nici o tema de pe Windows Last XP sa fie aceeasi tema ca pe Windows 7 . Plus START-ul de pe Windows Last XP , iti arata diferit fata de cel pe care il ai tu acum , indiferent de ce tema pui . Windows XP 2018 care e abia un concept , are tema asemanatoare cu Windows 10 .

Din nou , incearca sa downloadezi o versiune de wargods compatibila sistemului tau de operare . Totusi dupa cum am spus mai sus , asteapta sa vina si Nevercry sa vedem ce spune . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.