Jump to content
Sign in to follow this  
Ion e viu!

[LEGENDS] NEFONDAT!

Recommended Posts

¤ Nickname : Ion e viu!
¤ Adminul care te-a banat : istru1 
¤ Ip-ul tau : 5.15.155.96
¤ SteamID (numeric) : STEAM_0:0:25512694
¤ Motivul pentru care ai primit ban : om slab!
¤ Ora/data la care ai luat ban : ~20:15
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) : https://imgur.com/a/Ty812v5

Am jucat linistit 3 harti pana in momentul in care a intrat individul asta a carui cea mai mare realizare in viata e acces-ul la amx pe un server de cs.

Adminii de fata pot confirma ca nu am avut treaba cu el (se vede si in print), si oricum nu cred ca fraza "scoate-ti limba din fundul meu" e atat de grava incat sa imi iau ban, nici macar gag, dar acela il acceptam.

M-a mai banat acum 2-3 zile timp de 8 ore (am trecut cu vederea) exact pentru aceasi fraza, atunci adresata Mihaelei (care ma facuse sarac in prima faza).

Nu e nici cerere de unban nici reclamatie, ci doar o luare la cunostinta!

Ion e aici, e viu!

Eu zic, ca nu era necesar sa vorbesti asa, omul o ia ca pe o jignire si actioneaza ca atare.

Daca ai fi vorbit frumos sau nu ai fi zis nimic, nu se intampla absolut nimic.

Daca asta nu e o cerere, se poate inchide fara probleme.

Asteptam o expicatie rationala din partea lui. Data trecuta cand am luat ban 8 ore nu il "jignisem" pe el.

Aici e vorba doar de o ambitie prosteasca.

O zi buna.

32 minutes ago, Ion e viu! said:

¤ Nickname : Ion e viu!
¤ Adminul care te-a banat : istru1 
¤ Ip-ul tau : 5.15.155.96
¤ SteamID (numeric) : STEAM_0:0:25512694
¤ Motivul pentru care ai primit ban : om slab!
¤ Ora/data la care ai luat ban : ~20:15
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) : https://imgur.com/a/Ty812v5

Am jucat linistit 3 harti pana in momentul in care a intrat individul asta a carui cea mai mare realizare in viata e acces-ul la amx pe un server de cs.

Adminii de fata pot confirma ca nu am avut treaba cu el (se vede si in print), si oricum nu cred ca fraza "scoate-ti limba din fundul meu" e atat de grava incat sa imi iau ban, nici macar gag, dar acela il acceptam.

M-a mai banat acum 2-3 zile timp de 8 ore (am trecut cu vederea) exact pentru aceasi fraza, atunci adresata Mihaelei (care ma facuse sarac in prima faza).

Nu e nici cerere de unban nici reclamatie, ci doar o luare la cunostinta!

Ion e aici, e viu!

7. Injuraturile la adresa adminilor se pedepsesc cu gag 5 minute / ban 120 de minute .

Mai ai 70 de minute timp in care trebuie sa astepti sa-ti expire banul. NU are relevanta  ca ai injurat la modul "pu*a ,mu*e"sau cum ai injurat tu , daca pe colegul nostru la deranjat asta a procedat conform regulamentului.

O seara buna 

Pai daca e sa o luam cum zice-n carti (regulament cazul de fata), sa-si justifice banul de 8 ore de acum 2-3 zile pentru exact aceasi fraza, dar adresata unui player random.

Cred ca matematica era la fel si acum 2-3 zile.

Off topic: daca ce am zis eu o poti compara cu injuraturile date ca si exemplu de tine, inseamna ca nu ati inteles nimic.

Edited by Ion e viu!, .

Deci de ce ai luat tu ban acum 2-3 zile e irelevant, pentru ca nu ai facut atunci, si nu vad nici o dovada sa confirme ce zici tu.

In plus de asta, acum e vorba de prezent.

Ti s-a spus, daca colegul a considerat asta fiind jignire la adresa lui, a luat masuri. Jignirile nu trebuie sa fie numai sub forma de injuraturi.

Asa ca pe viitor abtine-te de la comentarii de genul asta cu cine nu-ti permite.

Eu zic sa o lasam mai usor cu comentariile. (Sau daca nu comentati exact la subiect, nu ce s-a intamplat acum cateva zile si folositi BUTONUL EDIT pentru alte adaugari. Eu am scris asa sa se vada).

O seara placuta in continuare.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.