Jump to content
Sign in to follow this  
Cossty00

reclamatie Joshua

Recommended Posts

- Nickname: Omega

- Nicknameul admininului acuzat: Joshua

- Ip (www.go4it.ro): 

- Steam-id:

- Motivul reclamatiei: este codat si nu are nici o treaba cu servarul

- Data & ora: 03.02.2019 17:30

- Dovada (print):   http://www.girlshare.ro/3490252247.9

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata):  Prima 

Priviti cu atentie si o sa intelegeti de ce s-a ajuns in situati asta....

Multumesc pentru atentie!!!

Stiu cine esti fanule . Te rugam sa faci upload pe zippyshare.com pentru a nu fii probleme de download din cauza reclamelor. Va urez vizionare placuta + popcorn.

Am vizionat demoul si am avut tendinta sa spun ca e doar sunet+radar. Flashurile le ia de la coechipieri, pe demo se vad ca are total, dar pe server, din cauza pluginului anti-team-flash, nu le ia. Faza extrem de dubioasa este atunci cand este ct si il astepta pe Sercan sus la cutie si incepe sa apese. Joshua, de unde stiai ca este acolo ca sa incepi sa faci prefire si sa astepti sa iasa la bataie? + nu ai apasat ca omul normal cutia, ca unul care habar nu are ca e cineva acolo dar isi incearca norocul, ai apasat fix la muchie la cutie. Chiar sunt curios care este explicatia ta.

Fratilor,priviti cu atentie,ce sunet,cum sa auda el din tunel la scari,tinand cont ca este inceput de runda si pasi sunt peste tot,sunt multe faze inexplicabile,vedeti cum asteapta cu awp-u sa iasa Mr.z dupa cutie,o sa ziceti ca de fapr privea catre scari si a fost bulan sa iasa tocmai atunci dar nu cred,fiti atenti cum stie absolut tot,cand sa puna tinta la scari,cand lung,cum pune tinta direct stanga la iesirea din tunel si direct pe el.....nu mai zic nimic.........

Nu il acuz de ceea ce spui tu pt ca si eu ies la fel cu awpul acolo, iar Mr.Z de care spui tu se aude. Vreau doar explicatia de la faza pe care am mentionat-o mai devreme.

Singura faza ciudata a aceea pomenita de Skyline mai sus. In mod normal nu avea de unde sa stie ca era dupa cutie...

Asteptam explicatia

In mod normal aveam de unde sa stiu , odata ce auzi tragand de sus cand eram baza T si disparand de pe radar coechiperul din dreapta sus , era singurul loc unde putea fi , plus ca joc cu bind de /me si vad cand dau dmg si cand nu. Nu comentez nimic altceva , astept parere de mai sus , nu de la fani :) .

Edited by PRRRRRR !, .

Salut, nu vreau sa ma bag aiurea in seama, dar cred ca cel mai bine ar fii sa se posteze demo`ul la sectiunea overwatch intrucat cred ca echipa ow este cea mai competenta sa si dea o parere/verdict.

2 hours ago, c0dr.RELAX said:

Salut, nu vreau sa ma bag aiurea in seama, dar cred ca cel mai bine ar fii sa se posteze demo`ul la sectiunea overwatch intrucat cred ca echipa ow este cea mai competenta sa si dea o parere/verdict.

Sa posteze cineva demo ul, o sa inchid topicul si ma voi intoarce cu decizia celor de la OW. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.