Jump to content
JAGUAR'

[LEGENDS] UNBANNED!

Recommended Posts

¤ Nickname : JAGUAR
¤ Adminul care te-a banat : Bbs4
¤ Ip-ul tau : il dau in privat.
¤ SteamID (numeric) : STEAM_0:0:104883503
¤ Motivul pentru care ai primit ban : silentaim
¤ Ora/data la care ai luat ban : acuma / 22:43 , 04.02.2019
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) :

Informatii despre Ban 
Nume: JAGUAR 
IP: 86.123.174.94 
Motiv: silentaim 
Timp de Unban: Ban Permanent 
Nume Admin: Bbs4 
Admin SteamID: STEAM_0:1:152012465 

Daca tu consideri ca ai fost banat pe nedrept contacteaza website-ul: 
indungi.ro/forum sectiunea Legends 

BUILD 1631 SERVER (0 CRC)
Server # 31
Kicked :"You are banned from this server. Check your console"

@Mircea1777 si ceilalti.. rog sa va uitati la fiecare runda dar nu mai am de zis nimic, am vazut demo-ul deja din banlist, si sa imi spui si mie unde e asa zis'ul "silent" si de ce nu dau doar in cap? daca e asa..? Si inca ceva, fiecare runda ma duc in acelasi loc si verific fiecare colt. Atat am de zis, astept parerile, o seara buna.

Nici bine n'am revenit, deja doua banuri :)) super.

Din demo-ul din Banlist-ul lui Bbs4, reiese ca Jaguar nu are nici un fel de cod.

"Pentru adminii mai noi: Vedeti ca daca stati spectator pe un player, voi ca spectator primiti si flash de la coechipieri, nu numai de la inamici, asa ca nu va mai luati dupa flash in unele cazuri"

PRO UNBAN.

se pare ca am omis chestia asta cu spectatorul... in fine...sa zicem ca nu ai nimic! 

PRO UNBAN! 

dar cum te-am prin , cum te ard :))!

• Upvote 1

4 minutes ago, BbS4 said:

se pare ca am omis chestia asta cu spectatorul... in fine...sa zicem ca nu ai nimic! 

PRO UNBAN! 

Nu stiu ce e amuzant, prin "cum te-am prins, cum te ard" prefer sa ti pentru tine asta, ok?

Nu sa strici jocul, placerea omului, intru si eu in timpul meu liber, doar avand in vedere ca sunt in concediu saptamana aceasta.. preferam sa am un joc linistit dar din nou sa fiu cu cereri pe forum, nu e problema, numai daca ai o dovada, sa fie una concreta.

---

Multumesc oricum, astept unban, doresc sa reintru pe server.

Si fi mai atent data viitoare, urmareste atat radarul, coechipierii, cat si sunetul si stilul fiecaruia.

O zi buna.

Salut , Nu am vazut demoul dar pot sa spun ca il stiu pe acest player , ii cunosc stilu de joc....

PRO UNBAN ....

Si @Mircea1777 te rog frumos sa iei masuri , am mai discutat "peoblema asta" nu este prima data cand se intampla.....

O zi buna.

1 hour ago, BbS4 said:

PRO UNBAN! 

Este inacmisibil sa banezi playeri si dupa sa razi de ei .... 

Te rog frumos sa iti controlezi limbaju fata de playeri ... si , sa fi mai atent pe viitor cui si cum dai ban-uri....

• Upvote 1

PRO unban . Nici n-am nevoie sa ma uit la demo . Ii cunosc stilul de joc si cat de bine joaca .

prounban...adminii noi trebuie sa fie atenti la flash teram sau sa fie informati...i learned the hard way:)

Bbs4, am mai discutat cu tine in privinta demo-urilor neconcludente care le faci si ban-urile date aiurea. Asta e ultimul avertisment, la urmatoarea abatare vei primit REMOVE direct.

Adminul Bbs4 primeste 2 BILE NEGRE.

@JAGUAR' ai primit unban, spor la joc!

T/C

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.