Jump to content

Recommended Posts

Salut, in primul vrem sa-ti multumim pentru ca ai apelat la echipa OVERWATCH.

Runda 1 : Jucatorul face un kill, termina runda cu un singur kill.

Runda 2 : Inainteaza spre scara mare, face un kill pe un jucator ce voia sa iasa in t`spawn, mai face un kill pe un jucator ce ii iese in fata, mai face doua kill`urii.

Runda 3 : Face 4 kill`uri, 2 dintre ele spre scari, 1 ce voia sa inainteze in t`spawn, iar unul care se afla in t`spawn.

Runda 4 : Jucatorul se duce tot scari face un kill cu awp, face un kill, mai face un kill pe jucatorul ce ii vine din dreapta, ii stie pozitia altui jucator pe care`l omoara, moare incercand sa dea un no`scope

Runda 5 : Este mutat la CT, se duce tare in t`spawn prin poarta mare, omoara 4 jucatori in t`spawn.

Runda 6 : Sare iar poarta mare, inainteaza t`spawn, face 4 kill`uri pe 4 jucatori afk, inainteaza scara mare, ofera o faza ciudata tragand prin cutie, neavand de unde sa`i stie pozitia jucatorului aflat acolo.

Runda 7 : Se duce t`spawn, face un kill pe un jucator ce tragea in el, si alte doua pe doi jucatori afk, mai face 3 killuri. Sfarsitul demo`ului.

Concluzie : Jucatorul nu a oferit foarte multe faze intrucat sa declar ca acesta foloseste wallhack, singura faza suspecta pe care a oferit`o jucatorul este cea in care a tras in cutie fara sa`i stie pozitia jucatorului cu numele "SERCAN", dar cum serverul foloseste un sistem VIP prin care beneficiarilor de VIP li se arata un damage indicator, consider ca a fost o pura intamplare, se foloseste de sunet/radar.

CONCLUZIE : CURAT 

• Upvote 1

Salut,

Totul se intampla pe mapa de_kabul_32. 

Suspectul are un stil agresiv de joc , jumatate din demo joaca cu deagle si awp , apoi schimba in m4. 

La inceput e mai greu sa zici daca are silent aim sau nu , deoarece cand joci awp sau deagle se poate intampla si sa-ti mai intre gloantele. Dar dupa ce schimba in m4 parerea mea ca se vede cum gloantele merg anume intr-un loc si nu e lasat sa traga mai sus. Plus ca tinta face destul de urat la anumite fraguri.

Cat despre wall , sunt 2 faze: 

1.Cand da acel no scope de sare de pe platforma T inspre mid . Efectiv stie ca jucatorul e acolo cu toate ca se preface ca se uita in alta parte

2. Cand urca scari platforma si l stie pe acel jucator dupa cutie. Sincer eu nici nu l-am auzit sau vazut.

Verdict : Silent-Aim+ Wall 

• Upvote 1

Salut! Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch! :ow1:

Concluzie: un demo foarte bun cu faze excelent captate.Nu am ce sa cometez se vede foarte clar ca are wall si unpic de aimbot si nospread. Da de la distante destul de indepartate cu Deagle 1tap, vede imediat adversari si foarte multe faze in care tinta se duc pe capul jucatorului fiind ajutat de cod.

Verdict: WallHack + Aimbot! :ow4:

• Upvote 1

Salut! Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch! :ow1:

Runda 1: Face frag tunel langa baza ct.

Runda 2: Reuseste 3 fraguri cu awp si 1 cu deagle deasupra bazei tero.

Runda 3: Face 3 kill-uri awp + 2 deagle deasupra bazei tero.

Runda 4: Runda aceasta reuseste 2 kill-uri awp + 1 deagle deasupra bazei tero.

Runda 5: Face 4 fraguri cu m4a1 baza tero jos.

Runda 6: Runda aceasta face 4 fraguri pe afk baza tero jos.

Runda 7: Reuseste 1 frag sus + 2 afk + alte 3 fraguri baza tero jos.

Concluzie: Un player bun, trage bine atat cu awp cat si cu deagle. Cunoaste bine mapa, foloseste sunetul si face wallbang in cateva locuri cunoscute. Ca si in demo-ul trecut parerea mea este ca jucatorul nu se foloseste de niciun cod.

Verdict final: Clean :ow3:

Edited by teroristul22, .

• Upvote 1

Salut, îți mulțumim că ai apelat la echipa Overwatch.

O scurtă analiză a acestui demo a rundelor suspecte:

Pot spune că in a doua rundă, are faze suspecte pe penultimul său kill, a tras fix când a ieșit, insă continuăm.

A patra rundă, ultimul kill, nu avea de unde să-l știe acolo pe suspect, nu făcuse nici un pas să arate ca se află acolo vreun inamic.

Probabil că s-a lăsat ESP Off din cauza faptului că este suspect de AIM sau a făcut demo un jucător, insă pot spune că a avut faze concludente de wall, au fost 3 (dacă nu mă inșel) in care nu avea cum să le știe poziția, in fiecare runda, câte unu, și fix locurile in care erau ei mai bine ascunși a verificat mai bine 

Verdict wall

• Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH.

In urma vizionarii demo-ului adus de tine am tras urmatoarele concluzii:

-suspectul are ajutor pentru aim
-suspectul se uita prin pereti sau face pre-fire

-nu are no-recoil sau no-spread

M-am uitat la demo-ul adus si inca din prima runda se vede ca ceva e in neregula cu aim-ul acestui jucator. Pe urma vizionand celalte runde am observat ca el in momentele cand nu facea prefire sau nu incepea sa tina tinta pe jucator deja prin perete acesta tragea pe langa (nu foarte pe langa ce-i drept) glontul merge in jucator. Cel mai evident a fost aim-ul cand juca cu deagle. Una dintre cele mai evidente faze a fost aceea in runda a 3-a cand rateaza no-scope-ul cu awp-ul, rateaza, scoate deagle-ul si apoi ii da direct cap inamicului.
Verdict final: AIM+WALL

• Upvote 1

Salut, multumim ca ai apelat la echipa Overwatch.

In prima runda, face un frag si se termina runda.

In a doua runda, face patru frag-uri iar api se termina runda.

In a treia runda,  merge pe la scari, asteapta cateva secunde sa iese inamicul si intre timp co-echipierul sau il omoara. Avanseaza si face patru frag-uri deasupra spawn-ului T.

In a patra runda, el face trei frag-uri iar apoi este omorat.

In a cincea runda, este mutat la echipa T si da rush in baza peste ei. Reuseste cateva frag-uri si se termina runda.

In a sasea runda, da rush catre spawn T si omoara pe afk.

In a saptea runda, merge pe midd, ajunge deasupra spawn-ului T si face doua frag-uri. Coboara jos si mai reuseste trei frag-uri. 

Concluzie: In urma vizionarii prezentat de tine am ajuns la concluzia ca suspectul se foloseste de wall-hack. Stie unde se afla inamicii iar uneori iese direct pe ei.

Verdict: Wall-hack.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.