Jump to content
Sign in to follow this  
Ion e viu!

[LEGENDS] BANNED!

Recommended Posts

¤ Nickname : Ion e viu!
¤ Adminul care te-a banat : Mircea
¤ Ip-ul tau : 5.15.155.96
¤ SteamID (numeric) : STEAM_0:0:25512694
¤ Motivul pentru care ai primit ban : om slab!
¤ Ora/data la care ai luat ban : ~19:45
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU): https://imgur.com/a/2HH8HdS

Recunosc ca scriu mult si prost pe chat-ul din cs, dar competentele unora sunt jalnice.

Chiar daca marele boss de pe server mi-a dat ban, as aprecia unban-ul inainte ca acesta sa expire de la sine.

Probabil ca intre timp si-a luat ban desi unul nu a avut decenta sa se puna specator pe el.

O seara faina!

Dacă te mănâncă limba (degetele), sa scrii bălării pe chat.. Cu ce suntem noi de vina... Eu ți-am spus sa îți vezi de joc și sa nu ai tu treabă cu "realizările" adminilor.. Acum stai pe "bară" 2ore și revino mai calm... 

Pai imi vedeam de joc, 30 de secunde/runda (jumatate de harta) pana dadeam de el. :))

Nu inteleg exact motivul banului, l-am injurat intr-un final, meritam gag desi el ma injurase cand l-am acuzat si nu si-a luat gag.

Asta e, amx-ul se pare ca te face intanigbil. :)

Mircea ii foarte calm,dupa cum am observat eu,daca el ti-a dat ban atunci sigur avea un motiv calumea,probabil daca faceai ce ai facut cu un alt admin iti dadea mai repede ban...

Vezi-ti de joc ca altii si nimeni nu are treaba cu nimeni,iar poate iti iei si un grad pe srv

Nu inteleg , daca ai anuntat pe [email protected] de ce nu astepti cateva runde sa vezi ce se intampla ? Adminii au nevoie sa faca rost de DOVEZILE NECESARE pentru care dau ban . Am mai vazut azi un idiot ca sa ii zic asa care la fel , anunta pe [email protected] apoi a inceput sa scrie pe chat ca are coduri , ca si cu coduri de praf si restu .

Asteapta doua ore ca nu mori 

Edited by -SEZ-, .

1 minute ago, -SEZ- said:

Nu inteleg , daca ai anuntat pe [email protected] de ce nu astepti cateva runde sa vezi ce se intampla ? Adminii au nevoie sa faca rost de DOVEZILE NECESARE pentru care dau ban . Am mai vazut azi un idiot ca sa ii zic asa care la fel , anunta pe [email protected] apoi a inceput sa scrie pe chat ca are coduri , ca si cu coduri de praf si restu .

Asteapta doua ore ca nu mori 

Edited by -SEZ-, just now.

Daca erai atent la ce am zis in cerere + snapshot-uri, ti-ai fi dat seama ca am "asteptat" mai mult decat "cateva runde".

In fine, nu mor, doar Ion e viu!

Puteti inchideti topicul, voiam sa aflu motivul lui Mircea, dar se lasa asteptat.

Nu joci de prima zi pe server si stii foarte bine ca nu permitem un astfel de comportament pe server.

2. Limbajul vulgar pe server se sanctioneaza cu GAG urmat de KICK si intr-un final cu BAN 120 minute.

Pe viitor abtine-te de la un astfel de comportament si lasa atitudinea si arfele astea. Ai primit gag-uri si mai inainte din aceleasi motive. Data viitoare cand o sa mai suferi pe server de la mine personal ai ban.

Ban-ul ramane. Revino cand expira. (ban-ul e dat pentru 2 ore)

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.