Jump to content
Sign in to follow this  
bacchus1986

[LEGENDS] NEFONDAT!

Recommended Posts

Buna ziua, astazi 06.02 in jurul orei 23:45 ma jucam pe server cu nick-ul Bacchus, joc de cateva luni bune aici, nu m-am bagat niciodata in conflicte, nu am jucat niciodata codat ,nici macar nu mi s-au facut poze vreo data. Consider ca am dat dovada de mult bun simt pe server si nu am jignit niciodata pe nimeni. La ora mai sus precizata ma jucam pe server iar un jucator/ owner mi-a cerut niste poze si mi-a spus ceva de wg care habar n-am ce inseamna fara sa stea la discutii sau sa imi explice mi-a dat ban. Consider a fi un gest mitocan si ca fiind lipsa de bun simt. Va atasez pozele pentru a-mi sustine nevinovatia si las la previerea voastra daca imi veti scoate banul sau nu. 

Cu respect,

Bacchus

222.jpg

1.jpg.jpg

333.jpg

5 minutes ago, bacchus1986 said:

ip -ul meu este: 79.115.212.123      

Bai omule fa o cerere dupa model , unban nu primesti iti e clar ? pana nu faci dupa model tot contra ai , ceaw !

7 hours ago, bacchus1986 said:

Buna ziua, astazi 06.02 in jurul orei 23:45 ma jucam pe server cu nick-ul Bacchus, joc de cateva luni bune aici, nu m-am bagat niciodata in conflicte, nu am jucat niciodata codat ,nici macar nu mi s-au facut poze vreo data. Consider ca am dat dovada de mult bun simt pe server si nu am jignit niciodata pe nimeni. La ora mai sus precizata ma jucam pe server iar un jucator/ owner mi-a cerut niste poze si mi-a spus ceva de wg care habar n-am ce inseamna fara sa stea la discutii sau sa imi explice mi-a dat ban. Consider a fi un gest mitocan si ca fiind lipsa de bun simt. Va atasez pozele pentru a-mi sustine nevinovatia si las la previerea voastra daca imi veti scoate banul sau nu. 

Cu respect,

Bacchus

222.jpg

1.jpg.jpg

333.jpg

Contra nu se respecta modelul!

¤ Nickname :
¤ Adminul care te-a banat :
¤ Ip-ul tau :
¤ SteamID (numeric) :
¤ Motivul pentru care ai primit ban :
¤ Ora/data la care ai luat ban :
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) :

1 hour ago, Petrutkiii said:

Nickname :
¤ Adminul care te-a banat :
¤ Ip-ul tau :
¤ SteamID (numeric) :
¤ Motivul pentru care ai primit ban :
¤ Ora/data la care ai luat ban :
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) :

@bacchus1986 da un edit la post și completează cu modelul mai sus menționat. 

Atentie !!!
Modelul trebuie respectat, altfel cererea va fi RESPINSA din start.

Fara o dovada a banului primit (print la consola), cererea va fii INCHISA si veti ramane cu banul pe server.

Edited by .Sya @ Legends, .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.