Jump to content
Sign in to follow this  
dZeKo1148

[ Cerere Acceptata ] Admin dZeKo

Recommended Posts

Nume server:sV4Rhlz.gif dZeKo

Motivul pentru ai primit remove: sV4Rhlz.gif Cerere retragere...("anturaj cu persoanele nepotrivite")

De ce crezi ca ar trebuit sa fii gratiat:sV4Rhlz.gif 1.Vreau sa demonstrez ca a fost o greseala

2.Vreau sa imi fac treaba in continuare..cum mi am facut pana la cererea de retragere

3.Voi lasa anturajele deoparte

Daca nu mai te certi aiurea si nu te mai bagi in certuri, da, daca iar faci comenturi aiurea si saria cearta, nu, pro sa vedem daca poti sa lasi deoparte chestiile de mai sus.

De la mine ai un PRO . Numai ca tine cont daca nu lasi gesturile si limbajul deoparte ne suparam si eu iti dau ban !  Fii baiat de treaba exact cum trebuie.   Si totul o sa fie bine pentru tine si pentru toti !

Cius !

Eu nu va înțeleg, faceți cereri de retragere ca vezi doamne ce oameni sunt in staff. După 2 săptămâni faceți cerere de admin. 

Pro 

• Haha 2

Bun, se pare ca majoritatea au ales sa ti dea a 3a sansa, ti o acordam nu i nici o problema.

La prima abatare ai si ban permanent in plus de remove, sa fie treaba treaba .

P.M. cu nick si parola

T/C

acceptat (1).png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.