Jump to content
Sign in to follow this  
Astaroth.

Întrebare ADDONS.

Recommended Posts

Salutare, aş vrea să-mi deschid un server de csgo competitive, cu host de la găzduire, nu vreau să fac reclamă, mă poate ajuta cineva să-mi setez addonsurile şi pluginurile?

Depinde şi de modul de joc pe care-l doreşti pe server.

De obicei, fiecare host ar trebui (în general) să aibe un addons de câteva moduri prin "instalare rapidă".

Te-aş putea ajuta eu, dar în ultima vreme nu mai am timp nici de mine..

24 minutes ago, Cyka*Blyat ☭ said:

Depinde şi de modul de joc pe care-l doreşti pe server.

De obicei, fiecare host ar trebui (în general) să aibe un addons de câteva moduri prin "instalare rapidă".

Te-aş putea ajuta eu, dar în ultima vreme nu mai am timp nici de mine..

Mulţumesc oricum o să încerc să fac chestia aia cu "instalare rapidă" dacă au aşa ceva.

La instalare rapida iti instalezi un addons facut de ei. Daca vrei sa instalezi tu un addons custom trebuie sa-l urci cu o aplicatie FTP (Filezilla, Winscp etc.) sau direct din browser la file manager (cred ca asa se numea pe gamecp) sau FTP (cum este la zeroping). Nu stiu exact daca mai exista termenul de "addons" la csgo, cum era pe 1.6.

• Upvote 1

incearca sa intalezi addons-ul lor , dupa iti vei putea pune ce addons doresti tu .

iar cu facutul addons-urilor sau ceva de genul ai addons fara bug si fara orice fel de problema pe internet care costa ceva banuti .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.