Jump to content
Sign in to follow this  
xXTheOneXx

Reclamatie judecatoru

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server: Freakaz0id
Numele serifului stresant: judecatoru
Ora(cu aproximatie): 17:00
Motiv: Imi da ban pe motiv no ss, sufera ca ultimu copil. Nu mai zic ca mi se fac poze din 5 in 5 minute. Intra si omu sa joace un classic linistit, face 5 fraguri cu cap, direct ss. Nici macar nu a asteptat sa mi se posteze pozele. Ma mai ameninta si cu "permanent" ca cica l-am injurat folosind cuvantul "chior". Cica are 38 de ani =))))
Dovada (print screen la consola): https://imgur.com/a/MYM1GmQ (pozele)

https://imgur.com/a/Ry6Q2RF (dovada cu banu)
Alte precizari:  Nu am nimic cu tine frate dar te-ai luat de mine fara vreun motiv. 

Edited by xXTheOneXx, .

• Like 1

Just now, judecatoru said:

ai luat ban pentru neprezentare ss ca te ei cu admini ca_ti fac poze ..fa cere unban

De ce sa fac cerere unban cand pot sa fac reclamatie? Nu eu am gresit, ci tu. Asuma-ti vina.

1 minute ago, judecatoru said:

un fondator sa se uite in ftp pana atunci astepta o decizie a  unuia din fondatori copile chior

Da nu ma mai injura admineee

va scinbati numele ca fetele pe centura vi se fac poze hop  la reclamati  nu va convine masura la penis etc    fiti barbati :)

aveai admin aici grund  dar vad ca azi grunp maine cesarela pomaine manuela:))

Edited by Jσσsh. ▲, .

Reason: Warn: Double-Post

• Haha 2
  • Sad 1

1 minute ago, judecatoru said:

va scinbati numele ca fetele pe centura vi se fac poze hop  la reclamati  nu va convine masura la penis etc    fiti barbati :)

Cati ani ziceai ca ai? =)) Daca la 38 de ani pe care ii ai (dar nu prea cred) scrii asa... Inseamna ca esti tirist sau taximetrist smr

• Haha 1

Tu despre ce vorbesti omule?Cine schimba numele?mai gandestete si tu  inainte sa vorbesti.

Ai 6 reclamatii pe sv asta,ma mir cum mai ai grad,te oftici ca un copilas fara buletin.

Ce treaba am eu aici,in reclamatia lui Freakaz0id ?sami explici si mie,ca nu te inteleg(doamne fereste de admini 36 ani+:lol: )

Edited by GrunD, .

• Like 1

1- Adminu judecatoru are 6,7 reclamatii

2- Pana la momentu de fata el are doar un Avertisment in 6,7 reclamatii

3- Eu am avut o reclamatie, direct -1 

4- El are 6,7 doar un avertisment

5- Faceti ceva un privinta asta!

FACETI CE ESTE DE FACUT CE NAIBI...  !!!

index-min.gif.003c6faca79e3c4d9d8bacafe6821ff9.gif

• Like 1
  • Thanks 1

Da,intr-adevar ...este un abuz ceea ce face judecatorul ...de aceea am decis sa ii dam remove ..astazi am stat mai mult la.PC ...din probleme.de sanatate ...am fost liber ..si este jalnic ce face judecatorul.

Iar decizia mi.o asum REMOVE

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.