Jump to content
Sign in to follow this  
Anne Caroline

[LEGENDS] UNBANNED!

Recommended Posts

¤ Nickname : Eli
¤ Adminul care te-a banat :  Petrutki 
¤ Ip-ul tau : 79.116.175.48
¤ SteamID (numeric) :  STEAM_0:1:228636061
¤ Motivul pentru care ai primit ban : bafta
¤ Ora/data la care ai luat ban : 11.02.2019 // 09.20
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) : 
Ban Information 
Name: eli 
IP: 79.116.175.48 
Reason: rezolvawg 
Ban Length: 5 hours 
Unban Time: 14:18:07 2/11/2019 
Admin Name: Petrutki 
Admin SteamID: STEAM_0:0:237625924 

PS: Deci sa ajuns in 2019 sa fiu obligata sa imi schimb wind. pt a da un wg si a ma putea juca linsitita pe server?? Voi glumiti sau?? Deci in loc sa te pui 3 minute spectator sa imi faci un demo de 3 runde si apoi sa ei o decizie este mai usor sa ceri wg si sa dai ban 5 h motiv "rezolva cu wg" ?? Petrutki ce ai dori sa fac ?? gata acuma instalez alt wind ca sa iti fac tie pe plac?? Alooo este un joc nu SRI ,esti admin competent ,fai demo ca asa se comporta un admin...nu te folosi de rahaturi de programe care pot fi pacalite. 

8 minutes ago, Schröder Sandra said:

¤ Nickname : Eli
¤ Adminul care te-a banat :  Petrutki 
¤ Ip-ul tau : 79.116.175.48
¤ SteamID (numeric) :  STEAM_0:1:228636061
¤ Motivul pentru care ai primit ban : bafta
¤ Ora/data la care ai luat ban : 11.02.2019 // 09.20
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) : 
Ban Information 
Name: eli 
IP: 79.116.175.48 
Reason: rezolvawg 
Ban Length: 5 hours 
Unban Time: 14:18:07 2/11/2019 
Admin Name: Petrutki 
Admin SteamID: STEAM_0:0:237625924 

PS: Deci sa ajuns in 2019 sa fiu obligata sa imi schimb wind. pt a da un wg si a ma putea juca linsitita pe server?? Voi glumiti sau?? Deci in loc sa te pui 3 minute spectator sa imi faci un demo de 3 runde si apoi sa ei o decizie este mai usor sa ceri wg si sa dai ban 5 h motiv "rezolva cu wg" ?? Petrutki ce ai dori sa fac ?? gata acuma instalez alt wind ca sa iti fac tie pe plac?? Alooo este un joc nu SRI ,esti admin competent ,fai demo ca asa se comporta un admin...nu te folosi de rahaturi de programe care pot fi pacalite. 

Este a 3 a oara cand ti se cere WG in decurs de cateva zile si la fel te folfiezi sa spui ca nu imi merge ca nu stiu cum s.a.m.d. Azi e al 2 lea WG care ti se cere. Banul exipira in 5 ore .

Bafta!

Omule am last xp 2018 ,orice varianta de wg as downloada acelasi lucru imi spune...sa downloadez o versiune mai noua !!! Tu daca erai admin cu capul pe umeri faceai demo..nu imi ceri porcaria asta de wg desi am explicat ca nu pot da...si nici nu voi putea da pt ca eu nu imi schimb acest wind. Imi scoateti banul bine daca nu iara bine !!! Si nu ma ''folfiezi" am spus clar ca nu pot da wg.

Edited by Schröder Sandra, .

5 minutes ago, Sm0k3. said:

Cand ti se cere wg esti ebligata sa dai wg sau primesti ban ori permanent ori 14 zile aici ai scapat usor ! 

Voi nu intelegeti ca nu pot da wg ca imi da eroare de la wind??? 

2 hours ago, Schröder Sandra said:

Voi nu intelegeti ca nu pot da wg ca imi da eroare de la wind??? 

Eu unul am iertat pe multi din cauza la aceste erori dar restul adminilor nus ca mine ca sa treaca cu vederea ei sunt pe verificare obligatorie ! 

Hai sa numai facem chat , pro unban ! 

Eu zic ca suntem in 2019 si daca vrei sa faci un test wg sau orice si chiar VREI atunci cumva POTI...

Expira ban-ul si reintrii,dar eu zic ca tot o sa fie cineva care-ti cerere wg si daca nu dai tot pe tusa ramai...

spor salut

45 minutes ago, hara] @ LEGENDS said:

Numai probleme aduce acest wargods.

Nu ar fi problema daca din cand in cand se mai trece cu vederea cand ceri wg ! 

Off topic: De asta s-a redus "accesul" la wg, sa nu-l ceara adminii mereu.

Vi s-a spus de N ori, si de catre Buson si de catre mine si de catre ceilalti, lasati WG, bazati-va pe demo, demo-ul este sfant.

On topic: Pentru orice problema este o solutie, sigur se gaseste ceva si pentru windows-ul tau (anumite setari, pe care daca chiar vrei sa faci acel test le cauti).

Oricum nu-i prea vad rostul acelui test in unele cazuri. 

Cat despre problema ta, la aceasta cerere eu nu vad nici o dovata sa-ti sustina spusele.

Banul a trecut, asa ca se poate da TC, si putina atragere de atentie in privinta WG-ului.

@Petrutkiii de ce ii ceri de 3 ori wargods daca iti zice omul ca nu ii merge si nu e prima data cand i se intampla asta pe server. De ce ceri de 3 ori wargods? Prima data nu iti da wg ok ii dai ban, a doua oara fix asa, a treia oara la ce ii mai ceri wargods? Hai ca jucatorul asta macar vine si face cerere pe forum aici, dar prin nenumaratele ban-uri date pt wg in general multi dintre ei nici nu isi bat capul sa vina pe forum cu cereri, se duce pe alte servere si gata.

Daca nu vreti sa intelegeti cu wargodsul, si  vad multe ban-uri date aiurea pt WG. V-om interzice wargodsul in perioada apropriata.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.