Jump to content
Sign in to follow this  
Gabriel✓

Reclamație nk2 | S<3

Recommended Posts

Nick-ul tău: Gabriel
★ Nick-ul adminului reclamat:nk2 | S<3
 Data, ora, harta: Dr_cliff, 18:20 cam asa
★ Motivul reclamatiei:tras la vot
 Dovadă:mai jos 
 Alte precizări:Mi se pare că mai are 2 Av sau 1..

IMG_20190211_181821.jpg

Contra e englez si nici nu are cont pe forum + ca nimeni nu i a zis sa si faca cont pe forum,si a dat inaintea votului andreea aia nici nu cred  era inclusa in vote dar nu mai conteaza

• Sad 1

42 minutes ago, Forti. said:

Contra e englez si nici nu are cont pe forum + ca nimeni nu i a zis sa si faca cont pe forum,si a dat inaintea votului andreea aia nici nu cred  era inclusa in vote dar nu mai conteaza

1 hour ago, Forti. said:

Nu joacă de azi pe server, are un timp și cred că și-a dat bine seama ce e permis și ce e nu chiar daca e englez serios acum

50 minutes ago, K3nT>,>H[D]4234 said:

Dumneavoastră ce grad aveți că comentați la cereri?

Edited by Gabriel✓, .

2 hours ago, Gabriel✓ said:

Nu joacă de azi pe server, are un timp și cred că și-a dat bine seama ce e permis și ce e nu chiar daca e englez serios acum

Dumneavoastră ce grad aveți că comentați la cereri?

Edited by Gabriel✓, 2 hours ago.

xEvil- Co_owner

Reclamatie respinsa, daca niciunu' nu vorbeste cu el in engleza creca niciodata nu va stii ce trebuie sa faca.. poate el observa, dar daca nu stie limba tot degeaba..

A avut odata remove de la mine, sa zicem ca trec doar de data asta cu vederea, data viitoare nu mai tin cont. 

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.