Jump to content
Cin'te?!

Reclamatie but [REZOLVAT]

Recommended Posts

- Nickname: Cin'te?!

- Nicknameul admininului acuzat:

- Ip (www.go4it.ro): SkunK

- Steam-id:  STEAM_0:1:29720346

- Motivul reclamatiei: ban degeaba.

- Data & ora: 14.02 / 20:40

- Dovada (print):  attach.

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata):  Da. Nu am prezentat pozele pentru ca nu a mers imgur (habar nu am de ce). I am cerut ID ul de steam sa I dau pozele dar s a facut ca ploua. Au urmat o serie de kick uri dupa care ban. As vrea unban si desigur un downgrade pentru adminul in cauza.

V am atasat pozele "cheie". Va rog sa nu se trezeasca vreun destept sa mi zica ca am refuzat sa I dau ss sau ca de ce nu le am dat, I am spus clar pe server ca nu merge pe imgur si ca i le pot da pe steam, dar se pare ca vorbeam la pereti.

ps: eram steam on.

de_inferno0002.jpg

de_inferno0005.jpg

ShunK a procedat corect, poate mai putin la seria de kick`uri, nu i`ai prezentat pozele. P.S : Trebuie 4 poze, nu 2.

Adminul a procedat corect in plus sunt 4 poze, insa nu sunt de acord la seria de kick nu vad relevanta deci nu iei tu decizia de downgrade iar cu numele topicului de ce il faci but trebuie sa jigniti ca sa faceti o reclamatie unui admin ?

Ai avut timp sa trimesti pozele, mai este 2 poze! contra.

Edited by SkunK., .

Adminul in cauza, asa cum au comunicat si ceilalti colegi, a procedat comform regulamentului. 

Exista o anumita perioada de timp pentru postarea pozelor, dupa intervine banul. 

De asta exista posibilitatea de a face cerere unban. 

Posteaza si celelalte doua poze, apoi rezolvam. 

By the way, adminii care nu sunt implicati in reclamatie sau nu sunt martori cu dovezi in legatura cu reclamatiile, nu mai interveniti deoarece, asa ar fi normal, ca numai reclamantul, reclamatul si conducerea serverului sa intervina. 

On 2/15/2019 at 12:08 AM, Mr.Cretu said:

Adminul in cauza, asa cum au comunicat si ceilalti colegi, a procedat comform regulamentului. 

Exista o anumita perioada de timp pentru postarea pozelor, dupa intervine banul. 

De asta exista posibilitatea de a face cerere unban. 

Posteaza si celelalte doua poze, apoi rezolvam. 

By the way, adminii care nu sunt implicati in reclamatie sau nu sunt martori cu dovezi in legatura cu reclamatiile, nu mai interveniti deoarece, asa ar fi normal, ca numai reclamantul, reclamatul si conducerea serverului sa intervina. 

O fi procedat el conform regulamentului vostru, insa i am explicat ca imgur nu mergea in acel moment, ce presupune regulamentul in situatia asta? Daca un player nu poate da pozele pe.imgur, se da ban automat? Am intrebat de steam, de ceva, nici nu mi s a raspuns.

Nu am pus si restul pozelor, am crezut ca e irelevant din moment ce am poza alba acolo+una normala. Le voi atasa diseara cand ajung acasa.

Edited by Cin'te?!, .

On ‎2‎/‎16‎/‎2019 at 8:14 PM, Tsuby ™ said:

Pui toate pozele ;)

Sper ca pe viitor sa ai grija de "adminii" de genul asta. Mersi

de_inferno0002.jpg

de_inferno0003.jpg

de_inferno0004.jpg

de_inferno0005.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.