Jump to content
Sign in to follow this  
rorebeka

ANORMALII | Reclamatie nefondata

Recommended Posts

De ce stergi reclamatiile Cristiano? Este chiar asa un lucru greu sa postezi logul sa vada lumea pe ce dau kick adminii de pe serverul vostru? (Nu generalizez)

Pt ce ban permanent, pentru ca indraznesc sa scriu o reclamatie? Este cineva in masura pe serverul asta sa imi faca dreptate, sau continuati sa va purtati ca nazistii? 

Cum adica "iti faci cont pe forum doar ca sa faci reclamatii"? Normal ca fac cont, ca altfel nubas putea sa fac reclamatia  daca faceam cont pt a dona, poate eram binevenit. Fa-ti datoria de admin si posteaza logul, si inca o data va spun ca astept si parerea altor admini. Chiar daca esti administrator aici pe forum sau ce oi fi, asta e o reclamatie. Asteapta sa isi dea si altii cu parerea. Sper sa nu stergi si reclamatia asta :)  o dai in penibil deja, si pui o eticheta neagra pe serverul vostru. Am o gramada de prieteni care joaca cs, ai face bine sa repezinti serverul si sa fi impartial.

• Haha 1

E bine atunci daca ai o gramada de prieteni care joaca cs :smiletear: ,hai ca o sa-ti las topicul asta deschis ca sa rada si ceilalti, nu numai eu.

2 hours ago, rorebeka said:

De ce stergi reclamatiile Cristiano? Este chiar asa un lucru greu sa postezi logul sa vada lumea pe ce dau kick adminii de pe serverul vostru? (Nu generalizez)

Pt ce ban permanent, pentru ca indraznesc sa scriu o reclamatie? Este cineva in masura pe serverul asta sa imi faca dreptate, sau continuati sa va purtati ca nazistii? 

Cum adica "iti faci cont pe forum doar ca sa faci reclamatii"? Normal ca fac cont, ca altfel nubas putea sa fac reclamatia  daca faceam cont pt a dona, poate eram binevenit. Fa-ti datoria de admin si posteaza logul, si inca o data va spun ca astept si parerea altor admini. Chiar daca esti administrator aici pe forum sau ce oi fi, asta e o reclamatie. Asteapta sa isi dea si altii cu parerea. Sper sa nu stergi si reclamatia asta :)  o dai in penibil deja, si pui o eticheta neagra pe serverul vostru. Am o gramada de prieteni care joaca cs, ai face bine sa repezinti serverul si sa fi impartial.

Din tot ceea ai zis tu am inteles aproape nimic. Reclamatia este facuta prost, nu ai avut bunul simt sa respecti un model, desi l-ai respectat in cele anterioare.. Legat de partea cu "nazistii" stai calm ca aia au avut mai multa mentalitate si creier de cat ai avut tu, aici ai avut facut o comparatie chiar proasta, nu la fel de proasta ca reclamatia ta dar pe acolo. Daca traiau aia poate nu aveam parte de toate ciorile si de toate suferintele astea ca tine, dar deja intram in alta discutie care chiar nu isi are rostul aici.

PS: Am vizualizat si celelalte reclamatii si sunt total nefondate.

O zi buna,

Cristi dai TC ca nu are rost, iti pierzi timpul. :)

Mda, mi.am facut o idee despre serverul vostru. Tu Bogdan ai zis practic nimic. Si faza cu cioara e o jignire inutila, care va reprezinta pe voi.  O zi buna

Edited by rorebeka, .

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.