Jump to content
JAGUAR'

[CS] Cerere unban + reclamatie [R]

Recommended Posts

Nick : JAGUAR
IP : il dau in privat.
SteamID : STEAM_0:0:104883503
Data : acuma, 02:00 / 19.02.2019
Adminul care te-a banat : domn Jhonatello, e a doua oare deja, a 3 deja o dai in nesimtire.
Motiv : demo.pana.la.cercetari
Dovada : 

[AMXX] Player JAGUAR has lost immunity

Kicked by Console: "You have been BANNED Permanentlyfrom the Server. Check your Console for More Information."
Kicked :"You have been BANNED Permanentlyfrom the Server. Check your Console for More Information."
[UltimateBans] ------------------------------- 
[UltimateBans] --==|| BAN INFO ||==-- 
[UltimateBans] Server - CS.INDUNGI.RO # iS Back 
[UltimateBans] BanType - STEAMID 
[UltimateBans] TargetID - STEAM_0 : 0 : 104883503 
[UltimateBans] TargetIP - 86.125.60.39 
[UltimateBans] TargetName - JAGUAR 
[UltimateBans] BanTime - 01 : 58 19/02/2019 
[UltimateBans] UnbanTime - Never ( Permanent Ban ) 
[UltimateBans] BannerID - STEAM_0 : 0 : 427340366 
[UltimateBans] BannerIP - 90.249.219.152 
[UltimateBans] BannerName - Jhonatello 
[UltimateBans] Reason - demo.pana.la.cercetari 

Te trezesti tu la ora 2 dimineata sa ii strici placerea omului de a juca, nu? :)) 

---

Doresc si eu unele raspunsuri aici daca se poate:

1: Cum vine asta demo pana la cercetari? De ce mi-ai scos imunitatea desi stiai ca aveam admin?, adica daca dai doar asa sa strici cheful omului, nu mersi cauta-ti alta persoana, deja e a doua oara.

2: Din pacate nu am somn, miercuri voi pleca la Cluj cu diferite probleme personale si am zis sa mai joc pana atunci, inca am vorbit cu @Specify4CS acest lucru, daca are rost sa joc mai "crazy, ori fun", infine nu conteaza asta.

3: Sper ca ai castile bine pus in acel demo, si suntetul ok, nu casti de la telefon, sau prostii ok? Mersi frumos, esti un dulce, va mai trebui sa primesc multe banuri de la tine? vezi ca ai cam multe cereri din cate am vazut, la care demo-urile erau "neconcludente" nu inteleg cum de esti "Manager" 

O dimineata placuta iti doresc.

Edited by NaRcYs [;x], .

Foarte bun demo ! L-am urmarit ceva vreme pe JAGUAR ,crezand si sperand ca e curat.. ca exista si jucatori  buni / foarte buni .Am fost de partea lui pana acum cand mai auzeam suspiciuni stanga - dreapta , cum ca joaca murdar.. , in schimb dupa demo asta , a cazut tot.  Simplu : Jucator bun , stie sa ascunda foarte bine ca joaca cu wall .  ( runda 2 , cand asteapta in poarta lunga cu awp , nu are nici cea  mai mica ezitare , cum a iesit player / secunda 1 il face.  Aceeasi ezitare si B poarta . ) ( mai este una pe scara cand sta cu tinta pe un player , chiar daca inca nu se vede  / il asteapta ) si ar mai fi.. se vede destul de bine in demo / nu exista discutii. 

Eu sunt pro BAN , wall la buton  / silent aim ( foarte redus ) . 

• Like 1
  • Haha 1

Doresc să îmi exprim și eu părerea mea ok?:

Deasemenea poți să-l urci și pe yt, eu știu clar cum joc:))

Avand in vedere ca eu am jucat, stiu cum sa'mi exprim jocul asa ca>> 

--- 

Runda 1: Nimic întâmplător, îs cu awp, merg din lung X1 - ct - x2, în care se aude ak -uri trăgând din tunel, vroiam să arunc un he, am făcut un kill, după care urmăream pe radar bomba, în care sa pierdut pe mid, după care eu mereu mă uit scară cu spatele când e bomba pusă mai îl bat și pe ăla din scară și gata.

Runda 2: Merg din nou lung, aceași tactică, flash la cutie, după flash la perete, eu nu il iau, ceilalti o sa il ia fac 2 kill-uri dupa care verific direct groapa cu zomm pus, sa auzit scara pasi venind spre porti, vroiam sa incarc tinta la awp mai aveam 3g, m-am intors si a venit unu la porti, iau bomba si se termina runda.

Runda 3: Fac un frag pe mid, mi'am dat din greseala flash in b, watch shoort, dupa care se aude ak-uri la scara, m-am uitat la numele player-ul din baza ct.. a sarit unu din scara l'am batut, sa auzit dupa cum a fugit unul in b, si era clar ca mai trebuie sa vina 1 sau probabil doi din tunel, asa ca am tinut zoom pe tunel, am facut frag dupa care am intrat geam, "playerul respectiv era clar ca ori merge pastila ori tunel, avand in vedere ca al meu a intrat poarta, a mers pastila, l-am batut", prima data mai credeam ca e unu de aia am dat fake.

Runda 4: Merg lung l-am ratat de 2 ori pe ala si aia a fost tot demo-ul. (apropo, daca aveam silent de ce nu l-am batut pe ala pe lung? sau pe ala pe mid atunci am tras vreo 3-4 gl dupa el? :)) )

---

Tin sa precizez doar ca urmaresc radarul, si mici detalii, zic si eu dupa atata timp, pe dust2 cred ca ar trebui sa stii unele lucruri nu?

Si mereu foloseam "say_team /me"

Nu are rost sa ma cert, eu stiu cum joc, nu ma las influentat de alti asa ca va las si pe voi sa'mi spuneti mai departe.

15 minutes ago, OFF123 said:

Nu numai wall si silent ii sare tinta.. trage jos el da cap... sus dupa parerea mea contra la unban si remove la admin ! .. 

https://www75.zippyshare.com/v/145FxaKL/file.html am dovada... am stat pe tine cred 10 minute !!! 

Unde am tras in jos si am dat cap? :))

2 minutes ago, OFF123 said:

la x2 porti iai dat cap lui ala te faci pe prostu... nu stau sa fac chat in comentari sa vedem ce spune stafful ! 

Aveam tinta pe cap :)) uita-te mai bine ohh, ohh

Edited by JAGUAR', .

• Confused 1

la x2 porti iai dat cap lui ala te faci pe prostu... nu stau sa fac chat in comentari sa vedem ce spune stafful ! 

Edit:Ai grija cu jignirile pe forum, expresia "faci pe prostul" nu e tocmai demna de folosit aici.

Edited by rSdR # KuRaMa, .

Reason: Limbaj inadecvat

• Like 1

numai postati voi in continuare mai lasa'ti si pe cei din staf sa si deie cu parerea 

• Thanks 1

Eu sunt de aceasi parere ca are wall si silent nu sunt expert in chestii de astea dar din cate l-am mai vazut pe server tot aceasi impresie mi-a dat ca umbla cu coduri  ,mi se pare si mai grav ca nu e prima oara cand i s-a dat ban , ca si admin sa umbli cu coduri adica chiar nu ai ce cauta aici. Este stric parerea mea . 

• Thanks 1

Nu vreau sa mai postati unul dupa altul si sa faceti chat.

Cat despre demo, la jaguar nu e nici vorba de silent, nu exista silent redus, pur si simplu un calculator bun si care se misca perfect, iti face un joc cat mai bun.....

Jaguar a fost de multe ori verificat de mine, la început si mie mi s a parut dubios.

Acum ramane sa vizionez demo cane ajung diseară acasa si o sa luam o hotarare.

Deoarece este cerere unban + reclamatie, ori jaguar primeste remove si ban daca e vinovat

Ori Jhona va fi sanctionat

• Like 1
  • Upvote 1

Nu este concludent deloc, aim nu are, l-a ratat pe ala pe mid de 3x pana l-a nimerit si era cu tinta chiar pe capul lui la un moment dat... 

Toti se auzeau, nu este vorba de wall. 

Jaguar joaca foarte bine, lasati prostiile. 

M-ati facut sa intarzii la munca sa ma uit la demo... asa ceva :))

Pro unban. 

• Like 1
  • Confused 1

3 hours ago, rSdR # KuRaMa said:

Nu vreau sa mai postati unul dupa altul si sa faceti chat.

Cat despre demo, la jaguar nu e nici vorba de silent, nu exista silent redus, pur si simplu un calculator bun si care se misca perfect, iti face un joc cat mai bun.....

Jaguar a fost de multe ori verificat de mine, la început si mie mi s a parut dubios.

Acum ramane sa vizionez demo cane ajung diseară acasa si o sa luam o hotarare.

Deoarece este cerere unban + reclamatie, ori jaguar primeste remove si ban daca e vinovat

Ori Jhona va fi sanctionat

Serios ? de ce sa fie sanctionat Jhona ? Cand acest jaguar are un wall  si silent aim  ( nu silent redus ) cat casa .  exista aim si silent aim . Silent-ul poate fi setat , in anumite coduri , cfg si alte balarii . 

Va rog fi-ti atenti , la corectia ce o are pe tinta . Se vede clar de cel putin 3 ori cand ii corecteaza tinta , silent-ul aim .  Cel mai concludent este la poarta mid , jos de langa baza ct . 

Daca l-a ratat pe acel jucator , probabil ca era codu off , sau e setat mai frumusel asa , nu pe directe , sa mai dea si rateuri . Sunt n codati . M-am straduit de-a lungul activitatii mele de admin sa vad cat mai multe cazuri , si am vazut destule . Am stat si am pandit jucatori si 2 - 3 ore ca sa ii prind cu o poza sau cu un demo bun , deci nu ma convinge afirmatia cu pc ul sau ca a ratat un jucator de 3 ori cu awp . 

Am si eu PC foarte bun nu bun , stau doar in 100 fps , am si 1 gbps internet , dar tinta tot nu fuge , si nici prin pereti nu vad  :( 

Ce treaba are pc-ul , care este bun , cu saritul tintei , si cu wall -ul ? Si pe un pc cu 1.6 Celeron merge wall la fel de bine , si silent . 

Demo-ul este superb , si bine prins , a fost pe faza cel ce l-a facut , Chiar  prea pe faza . 

Imi pare rau pentru Jaguar , imi pare rau pentru cei ce folosesc coduri , dar isi merita ban-ul . De ce le folositi fratilor , cu ce va incanta ? va mintiti singuri pe voi insiva ca sunteti mai buni , cand de fapt in sinea voastra stiti adevarul .

Eu sustin un joc cinstit , fara configuri cu sute de linii sau dll uri , si alte prostii .  

Va multumesc pentru rabdare , si timpul acordat in a citi acest reply lung .

Nu acuz pe nimeni , ci doar spun ceea ce am vazut . 

Cu respect , P0wer 

Edited by Power2008, .

• Like 1
  • Haha 1

T/C adminul ramane banat +remove!!! Si a mai fost prins cu #wall Dovada: 

Edited by NaRcYs [;x], .

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.