Jump to content
Sign in to follow this  
Qubicøn

AOTW #recrutari [1/3]

Recommended Posts

Aceasta este o editie speciala si are drept scop recrutarea unora dintre helperi la gradul de GFX Designers

Mai multe detalii aici.

Ce este diferit fata de editiile obisnuite?

Avand in vedere lucrurile pe care le-am precizat mai sus, in mod evident, pot participa doar helperii, spre deosebire de celelalte editii in care oricine putea participa la AOTW.

De data aceasta votarea lucrarilor va decurge astfel: fiecare participant va posta in acest topic in conformitate cu cerintele impuse mai jos si-mi va trimite prin PM psd-ul aferent. Daca persoana in cauza nu face acest lucru, este automat descalificata din concurs. Drept la vot au doar liderii echipelor si votarea se va face prin oferirea rep+ postarii respective.

Cerinte avatar:

Deadline: 11.03.2019

Se aplica regulamentul intern AOTW.

• Like 5

Am inceput de la asta: v0jHUMg.png

Am ajuns la asta: 

0sO7Wfw.png

Nu stiu daca a iesit perfect, insa m-am distrat o groaza in timp ce l-am facut, mersi qubs ca ai dat o tema asa misto :))

• Like 4
  • Upvote 1

vreau sa precizez mai intai ca am pus in acest avatar toate frustrarile mele fata de ungurii din transilvania care vor drepturi, care vor sa invete in limba maghiara atat timp cat ei stau in ROMANIA.

este un semn de alarma catre politicienii tarii noastre care isi bat joc de noi si ne vand. 

WgdX8rN.png

in masina de jos (o dacie besita din 1960) sunt eu cu prietenul meu (superstarcsm) fugarindu-l pe mos craciun prin braila, iar masina de sus este masina misterelor.

multumesc qubs pt aceasta tema, e singura data in viata mea cand chiar m-am distrat facand avatare. 

va multumesc pentru accept!

Edited by ramses1337, .

• Haha 3

Ok. Cam asta a fost. Rezultatele se vor afisa la 3 zile dupa incheierea ultimei editii.

Topic inchis.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.