Jump to content
Sign in to follow this  
jackal77

ANORMALII | Cerere unban acceptată

Recommended Posts

Posted (edited)

1. NickName: M!K!-The old man!

2. IP: 188.26.145.217

3. SteamID: 

4. Data & Ora: 06.03.2019 ora 22:50

5. NickName-ul Admin-ului: 

6. Motiv:

7. Dovezi (obligatoriu): 

Rog unban. Un destept mi-a dat ban aiurea. Joc de multi ani pe indungi si adminii vechi ma stiu. "Ban", "With Love" help my.

Edited by jackal77, .

Daca nu modifici cererea dupa modelul de unban, chiar de esti vinovat sau nu, nu vei lua UNBAN!

14 minutes ago, jackal77 said:

Rog unban. Un destept mi-a dat ban aiurea. Joc de multi ani pe indungi si adminii vechi ma stiu. "Ban", "With Love" help my.

User: M!K!-The old man!

IP: 188.26.145.217

Edited by jackal77, 5 minutes ago.

• MIKI, daca esti tu, o sa primesti unban. Sigur a fost o greseala, ceva. Te stiu, esti baiat bun, nu joci tu cu coduri.

Salut! Eu sunt cel care te-a banat. Daca tot spui ca ai o reputatie si ca te cunosc adminii mai vechi, de ce vrei sa iti stricti reputatia respectiva si sa joci cu un amarat de cod? Ai mai jos dovezile pentru banul acordat:

1 - https://www57.zippyshare.com/v/6F5r581c/file.html

2 - https://www65.zippyshare.com/v/nAc2dlCa/file.html

Mult succes! 

Posted (edited)

@ With Love -Tks. Eu sunt.

@Loial -Nu stiu ce cod zici ca am dar asa joc cu CS asta aici de mult timp. Si ca fapt divers nici nu m-a interesat vreodata cum se baga coduri. Cum vad pozele alea?

Edited by jackal77, .

Posted (edited)

Asta a fost, am facut 5 fraguri (din care vreo 2-3 head-uri) si am luat ban.  Si apare ceva in poza aia ca am coduri? Sincer nu stiu ce trebuia sa apara ca sa iau ban.

Edited by jackal77, .

Credeam ca mai joc in seara asta dar am vazut la altii ca dureaza si cateva zile.

8 minutes ago, jackal77 said:

Asta a fost, am facut 5 fraguri si am luat ban.  Si apare ceva in poza aia ca am coduri? Sincer nu stiu ce trebuia sa apara ca sa iau ban.

Edited by jackal77, 5 minutes ago.

• Stai linistit. Nu e nimic rau in poza asta, doar am pus-o ca si dovada ca am vazut demo-ul tau. Nu mai scrie pe aici si lasa sa vada adminii demo-urile tale, oricum vei primi unban. Esti vechi pe server, nu ti-a dat nimeni ban.

daca mai postezi o sa ramai cu ban, asteapta decizia.

si data viitoare daca nu stii sa respecti modelul o sa ramai banat.

Posted (edited)

Eu sunt Pro unban. de ce? ori e wall la buton ori deloc. In prima faza din X-B cel de la T e pe rampa aia. si el se pune dupa cutie. daca avea wall il vedea. asa nu l a vazut decat dupa ce a fost omorat cel care dadea def. deci Pro unban

Edited by bodogeo ( baN. ), .

Reason: posteaza te rog si o imagine din demo ca si dovada ca ai vazut demo.

Nu e vorba de wall aici, e vorba de aim si de modul în care trage.

nu are aim, daca te uiti cum joaca el tine apasat , nici nu prea stie jocul....sunt unele faze la care il ajuta lagu.\

o sa primesti unban.

T.C

20190308202434_1.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.