Jump to content
Sign in to follow this  
drmmNN

ANORMALII | Cerere unban respinsă

Recommended Posts

1. NickName: Primaru

2. IP:86.124.142.254

3. SteamID: STEAM_1:0:1230126449 

4. Data & Ora: 17:45

5. NickName-ul Admin-ului: BOGDANEL1

6. Motiv: Aim

7. Dovezi (obligatoriu):  Se poate verifica in LOG.

Tinand cont ca sunt un pic mai vechi pe aici, chiar mai vechi ca adminul de m-a banat,tin sa fiti mai atentie cu vizualizarea demo-ului.

Nu vreau sa lungesc discutia asta ca nu ai dreptate sau ca ai avea, vreau sa decida cineva cu gradul competent .

PS2: Grad competent : Roxanne,Cristianno,Dragan si ceilalti fondatori, tu pentru mine...esti un SLOT.

Edited by Roxanne., .

Reason: Nu degeaba scrie Dovezi (Obligatoriu) ! Ca sa castig timp, nu sa stau sa verific log-urile

Salut,

In primul rand te-as ruga sa lasi cliseele astea de doi bani, chiar nu vreau sa fiu rautacios deloc dar prin ceea ce ai scris dovedesti clar ca te simti cu musca pe caciula si crede-ma ca aerele astea de importanta pe care ti le dai sunt fix zero in ochii mei atata timp cat tu te joci cu aim si mai ai si tupeul sa faci cerere de unban.

Dovada aferenta banului o gasiti aici: https://www10.zippyshare.com/v/EoIilVT7/file.html

PS: V-as ruga sa va uitati cu atentie la demo cap coada.

PS2: Te-as ruga sa nu incepi cu comentariile dupa fiecare postare si sa astepti decizia finala deoarece acestea pot atrage de la sine inchiderea cererii de unban fara alte explicatii si stai calm ca am un grad destul de competent.

Bafta!

Edited by BOGDANEL1!, .

• Am vazut doar cu AWP ca i-a sarit tinta aiurea. Nu pot zice ca are aim, dar nici ca o fi prea "curat".
  • Eu dau pro unban, deocamdata.

59ABezN.jpg

Nu stiu dc nu imi salveaza poza, ce e ciudat e ca nu e la fel, pare sa fie la buton dar sunt multe faze dubioase, contra de la mine

Bogdane, alta data te-as sfatui sa opresti ESP asta in caz ca e vorba de aim, se observa mai bine aimul... cat despre primaru is cateva faze care indica ca ai ceva in config primarule...ti-a facut ciudat tinta cu awp...plus cateva faze cu ak47 prea usor ii iei cu parere de rau spun contra unban cu toate ca esti vechi si te stiu.

• Like 1

bogdanele m-ai terminat cu tabu ala,a veti ceva tic nervos sa tot dati pe tabu ala...

ramai banat Primare, daca nu il activai cand era pe awp nu se vedea asa tare.

T.C

20190308201218_1.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.