Jump to content
Sign in to follow this  
ו☆♥●OpRTdrRrEz●♥☆ו

[ Cerere Acceptata ] admin OpRTdrRrEz

Recommended Posts

NICK:   OpRTdrRrEz
VARSTA: 26
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP:  daca se doreste cunoasterea lui neaparat,il dau in pv.
STEAM ID: -
EXPERIENTA:  2-3 ani 
MOTIV:  sa scapam,de oameni incompetenti.
CUNOSTINTE:  bune.
PROMOVARE:   inca nu m-am gandit sa bag bani..dar promovez,prin reclama,daca merge.
CUVANT CHEIE:  gOOgle.InDungi.Ro 4 Ever .
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT:  enemy down 

Ce se întâmpla aici? 

Voi faceți cereri de retragere și apoi veniți cu cerere de admin?? Contra clar !! 

EDIT : De la mine ai un  PRo ca fiecare a avut sansa lui /La randul lui si fiecare a primit-o . :) 

• Like 1

4 hours ago, ⋐ enemy ✯ down ⋑ said:

:)))) pai ?? Vrem admin nu mai vrem, ce facem ?? E fara Suparare dar e CONTRA de la mine, tu ai renuntat nu ti a reprosat nimeni nimic.

asta a fost in trecut..acum trebe sa privim prezentul.. 

bisarmente,cum nu am mai fost admin,cum au  aparut toti papagalii cu coduri..asa ca,m-am decis sa revin 

Just now, Ivanik said:

I-as fii dat un PRo ca fiecare a avut sansa lui /La randul lui , dar iti dau contra doar pentru cuvantul cheie , Imi pare rau nu esti primul taxat pe tema asta .

scria in regulamentul de playeri,nu in cel de admin. 

OprRt ai a dispozitie pana maine la pranz (12)  sa modifici cuvantul cheie din regulamentul admini noi.

Click Aici

In caz contrar cererea va fi respinsa !

NICK:  OpRTdrRrEz

VARSTA: 19 ani poimaine.
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP: nu il dau aici. daca se tine ne aparat cunoasterea lui,il las in pm,dar nu cred ca intereseaza pe nimeni.
ID MESSENGER:  am avut N si N adrese de mail,dar nu mai stiu parola , sau gen mi-au fost blocate de yahoo,dar pe  numere de telefon , pe care nu le mai utilizez...deci tot pe steam se poate tine conctactul cu mine, aproape 24 din 24.
EXPERIENTA:  3 ani jumate .. c-am asa.
CUVANT CHEIE gOOgle.InDungi.Ro 4 Ever .
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT: hmm , nu cred ca e nevoie, in orice caz,la cel mai mic dubiu sau ne lamurarire sigur o sa contactez un coleg din staff,care e de mai multa vreme aici,sa ma ajute cu anumite chestii,sau daca nu il intreb pe enemy,pe steam . :) 

Asta e cererea ta din 28 Decembrie 2018. In asta faceai 19 ani poimaine, in asta ai 26. Is curios care e motivul.

On 3/10/2019 at 3:44 PM, ו☆♥●OpRTdrRrEz●♥☆ו said:
NICK:   OpRTdrRrEz
VARSTA: 26
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP:  daca se doreste cunoasterea lui neaparat,il dau in pv.
STEAM ID: -
EXPERIENTA:  2-3 ani 
MOTIV:  sa scapam,de oameni incompetenti.
CUNOSTINTE:  bune.
PROMOVARE:   inca nu m-am gandit sa bag bani..dar promovez,prin reclama,daca merge.
CUVANT CHEIE:  gOOgle.InDungi.Ro 4 Ever .
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT:  enemy down 

Apropo, mi se pare mie sau ti-ai dat edit la motiv? Poate gresesc. 
Mai e si cuvantul cheie...

Eu sunt contra.

2 hours ago, shonii-r said:

NICK:  OpRTdrRrEz

VARSTA: 19 ani poimaine.
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP: nu il dau aici. daca se tine ne aparat cunoasterea lui,il las in pm,dar nu cred ca intereseaza pe nimeni.
ID MESSENGER:  am avut N si N adrese de mail,dar nu mai stiu parola , sau gen mi-au fost blocate de yahoo,dar pe  numere de telefon , pe care nu le mai utilizez...deci tot pe steam se poate tine conctactul cu mine, aproape 24 din 24.
EXPERIENTA:  3 ani jumate .. c-am asa.
CUVANT CHEIE gOOgle.InDungi.Ro 4 Ever .
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT: hmm , nu cred ca e nevoie, in orice caz,la cel mai mic dubiu sau ne lamurarire sigur o sa contactez un coleg din staff,care e de mai multa vreme aici,sa ma ajute cu anumite chestii,sau daca nu il intreb pe enemy,pe steam . :) 

Asta e cererea ta din 28 Decembrie 2018. In asta faceai 19 ani poimaine, in asta ai 26. Is curios care e motivul.

Apropo, mi se pare mie sau ti-ai dat edit la motiv? Poate gresesc. 
Mai e si cuvantul cheie...

Eu sunt contra.

am 26 :)) stai linistit .. 

am zis ca nu trebe sa stie nimeni cu adevarat varsta mea,pentru ca nu au de ce.. si la forum pun data de nastere la sictir, si anii la sictir .. insa de data asta sunt sincer si am pus 26...

traiesc pe banii mei. ma scol la 4 dimineata in fiecare zi ca la 6 si 10 sa fiu la munca,pana dupa masa la 6... alte detalii ?  te invit la mine,bem un ceai ca marocanii,ce zici?

Pune cuvantul cheie daca vrei accesul si lasa comentariile.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.