Jump to content
Sign in to follow this  
EVAAA

[Cerere Acceptata ]Cerere ban Amazing

Recommended Posts

Nume player/admin depistat] sV4Rhlz.gifAmazing

[ip player / admin depistat ] :sV4Rhlz.gif-

[Data (ziua,ora)] :sV4Rhlz.gif-

[Hack suspectat] :sV4Rhlz.gif-

[Harta] sV4Rhlz.gif-

[Admini prezenti pe server] sV4Rhlz.gif:)

[Playeri prezenti pe server] sV4Rhlz.gif :)

[Dovezi] sV4Rhlz.gif!

Lui Amazing i s-au facut poze intr-o dimineata numai stiu ce ora.Normal a iesit si nu a dat pozele am si dovezile in cstrike ! A fost banat .L-am vazut iar pe server amenintand pe toata lumea cu RA' fondatorul principal google.indungi.ro . Nu inteleg iesirile astea  de cand si pana cand ne ameninti tu pe noi cu RA' ,da pozele si numai comenta atat ca esti plictisitor.Daca nu ascunzi nimic ,repet ,da pozele nu ameninta adminii cu RA' ..ca RA' n-are cum sa decida numai el daca ramai pe server / banat !Mai ales ca vrem si noi sa ne convingem ca esti CLEAN . Tu facand treaba asta cu amenintatu' asta ce zic jucatorii noi  ? Te-ai gandit putin la asta ? De ce n-ai putin respect fata de noi care jucam default (eu una joc default) ,era greu sa incarci 3 poze ? EU VREAU CA TU SA RAMAI CU BAN PERMANENT ! Mai ales ca acum faci reclamatie si pretinzi ca n-ai fost tu in dimineata aia ..dar stiind foarte bine comportamentul tau .. si fazele cu RA' demonstreaza ca tu ai fost numai vinde gogosi mie si celorlalti ca nu ne convine ca un codat sa se joace pe server ! Baiatului care te-a banat atunci (b10S) tot scria ca esti player vechi ca nustiu ce ,asta nu ma intereseaza pe mine .POZELE SI ATAT ,asta vreau sa vad eu si restul jucatorilor .Sper sa nu de-a nimeni cu sutul in aceasta cerere .O seara buna!

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.