Jump to content
Sign in to follow this  
RenuaR

[LEGENDS] Reclamatie Nefondata!

Recommended Posts

Nick personal: RenuaR # Lord of Sniper 

SteamID(numeric): STEAM_0:1:191032692

Nick admin/player reclamat: Petrutki

Motiv: Gag + Ban aiurea

Server: Legends.indungi.ro

Data si ora: 13.03.2019 / 13:05

Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): https://imgur.com/a/xPG8W8z

24 minutes ago, RenuaR said:

Nick personal: RenuaR # Lord of Sniper 

SteamID(numeric): STEAM_0:1:191032692

Nick admin/player reclamat: Petrutki

Motiv: Gag + Ban aiurea

Server: Legends.indungi.ro

Data si ora: 13.03.2019 / 13:05

Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): https://imgur.com/a/xPG8W8z

Hai sa punem print cu toata consola nu doar ce ne intereseaza :)

1) Gag ai luat pentru ca intrasem cu 15 minute inainte pe server si tu runda de runda comentai unui player minim.

2) Expresia folosita pe [email protected] "zii ba sa mori tu" o folosesti cu neamurile tale respectiv brigada ta de smecheri nu cu mine;) Nu ne cunoastem nu avem nimic de impartit vrei respect - respecta e simplu.

7. Injuraturile la adresa adminilor se pedepsesc cu gag 5 minute / ban 120 de minute .

15. NU se comenteaza la deciziile adminilor. postati cu dovezi pe forum. -> Kick / ban 120 de minute .

3) Crezi ca m-am panicat cand ai inceput sa ma ameniti ca-mi faci reclamatie , cand ma indemnai sa-ti dau ban? Pe viitor invata sa vorbesti banul este pe 2 ore;)

Dovada 1 2

O zi buna ! 

Edited by Petrutkiii, .

• Upvote 1

Si dovezile unde sunt? Asa puteam si eu sa scriu o nuvela aici cu ce fumuri am eu in cap si aia e, dovezi?

Foarte bine procedat Petruki ... Acest player are un comportament foarte neadegvat pe server ... (se ia de toti playerii auirea .acuza fara dovezi clare diversi playeri chiar si pe mine de folosire coduri).. etc ...

Numai eu ieri te-am avertizat sa nu mai insulti jignesti playeri ca  CITEZ "O sa plangi pe forum" exact ceea ce faci acum ... Banul este de 2ore zic eu de avertisment , daca nu iti controlezi vocabularu durata banului poate ajunge chiar si la permanent. Nu este nevoie de alte dovezi pt ca stiu cum te comporti pe server.

O zi buna.

Doveziile sunt postate, numca ca nu vezi de ochii :D 

Si a procedat foarte correct ! Faci reclamatie numca ca sa te aflii in treaba!! 

1 hour ago, RenuaR said:

Ma repet, unde sunt dovezile?

7 hours ago, Petrutkiii said:

Dovada 1 2

Edited by Petrutkiii, 6 hours ago.

Acum le vezi?

Eu zic ca s-a procedat corect, eu ieri te-am sanctionat tot pentru limbaj neadecvat.

Daca ai primit gag, asteapta in liniste sa-ti treaca, nu bate adminii la cap pe [email protected] pentru nimic, [email protected] exista pentru a anunta codatii, atat.

Din cate vad, banul a expirat, asa ca spor la joc, cu mai mult atentie la limbaj.

https://imgur.com/a/365NYCv

aceeasi persoana, aceeasi problema... totul a fost premeditat...cauta cearta si motiv pentru reclamatie...

ce rezolvi daca stai pe forum  si faci reclamatie nefondata? prea mult timp liber...

Spor

• Upvote 1

Edited by Petrutkiii, yesterday at 01:38 PM.

Dupa ce spui un lucru, apoi editezi si mai adaugi alte chestii, am inteles.

Bun, vad ca ai pus acele 2 poze, am inteles si care-i problema? Unde-s injuraturile? Injuriile? Ofensele aduse staffului, tie sau chiar serverului?

2 hours ago, RenuaR said:

Deci in concluzie, ban dat aiurea.

Numai trage tu concluzia ca e aiurea sau nu e aiurea , invata sa te comporti si numai o sa iei ban , e simplu sa mori tu am zis si in primu post ii spui la cine vrei nu mie , eu o consider injuratura ok? .

2) NU comentezi la decizile adminilor e simplu comentezi primesti ban , citeste regulamentul . Tu cam asta faci de cand ai aparut  pe server numai aere ai in cap , ba ca harta nu e buna , ba ca serverul e scriptat prost , ba ca e lag , ba ca tu erai bun ca fondator , ba ca tu ai facut servere care acum sunt 32/32 . 

Ai liber pe serverel scriptate de tine e simplu vrei sa joci aici , respecta in primul rand playeri dupa care staff-ul , nu poti sa faci aceste 2 chesti ai liber sa te duci unde vrei tu .

O zi buna !

PS: NU mai fa spam aiurea la postare ;) 

A procedat bine Petruckiii,nu are rost sa faci reclamatie...nu-i admin de ieri sa dea ban aiurea

Reclamatie fara rost

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.