Jump to content
Sign in to follow this  
Reiko

[Cerere Respinsa ] Admin Reiko

Recommended Posts

NICK:   Reiko
VARSTA:  27
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP:  19920714
ID DE STEAM:   Reiko 
STEAM ID:   STEAM_0:0:149905613
EXPERIENTA:   10 ani cu pauza
MOTIV:  De multe ori sunt codati si de multe ori nu sunt admini on,si oricum daca tot joc si sunt pe server dece sa nu ajut la mentinerea serverului!
CUNOSTINTE:  Aproape toate
PROMOVARE:   Inca nu stiu dar am sa fac o donatie pe viitor!
CUVANT CHEIE:  gOOgle.InDungi.Ro 4 Ever .
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT: Redline

Reciteste regulamentul si revino cu un edit la cuvantul cheie. 

Contra!

Nu inteleg ce aveti cu cuvantul cheie, infine regulile sunt tot ca in 2015 :))

Nu ma oftic daca cererea va fi respinsa, oricum am slot si sincer nu imi arde de admin doar ca imi place sa joc corect pe un server normal fara codati!

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1655114   o dovada clara in wg arata clar si tot joaca pe server eu nu as accepta asa ceva!

o zi frumoasa tuturor!

10 minutes ago, Reiko said:

Nu inteleg ce aveti cu cuvantul cheie, infine regulile sunt tot ca in 2015 :))

Nu ma oftic daca cererea va fi respinsa, oricum am slot si sincer nu imi arde de admin doar ca imi place sa joc corect pe un server normal fara codati!

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1655114   o dovada clara in wg arata clar si tot joaca pe server eu nu as accepta asa ceva!

o zi frumoasa tuturor!

Sa ma scuzati de dublu post, 1 la mana, ai verificat ce este "cod" in acel test wg? Eu unu' am verificat si chiar mi-a dat testul wg personal pe steam.

2 la mana am intrat cu team viwer la el/ea in PC si am sters tot ce avea necorespunzator fiind doar un dll ce era considerat cod de testul wg, nu era vorba de wall/aim/speed/silent-aim. 

3 la mana am dat raportul si unui Fondator, deci nu e nimic nou

4 Ti s-a spus de alt manager pe forum sa modifici cuvantul cheie, daca o faceai fara sa mai comentezi in + dadeam edit si aveai PRO. 

O zi buna iti doresc, si inca odata ma scuzati de dublu post. 

Posted (edited)

Da am verificat ce este si este un cod, cauta pe google AGN cs 1.6 si vei vedea!

daca ai steam nu are ce sa caute un dll in plus sau in minus,cand instalezi cs-ul de pe steam totul e default!

Atunci toti ar trebuii sa avem un dll necorespunzator sau ce? :))

Sa mai citesc regulamentul? pai si voi unde vedeti ca scrie in regulament sa shimb cuvantul cheie?

suteti chiar jalnici!

Nu mi sa spus sa schimb cuvantul cheie, fiind ca nu am vb cu nimeni am facut de unul singur o cerere.

Nu inteleg care e problema vostra!

In fine, chiar nu mai doresc sa fiu admin pentru ca nu imi bat capul e mai bine asa;)

Edited by Reiko, .

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.