Jump to content
CuLcaT04

Abuse admin Berry*

Recommended Posts

- Nicknameul admininului acuzat:Berry*

- Ip :.. 

- Steam-id:..

- Motivul reclamatiei: Acest individ mi-a facut 2 poze , si tot imi trimite-a mesaj pe cs sa ii trm pozele .. Bine inteles eu facusem asta deja, dar el tot imi spunea sa ii trm pozele ca imi da ban .. l-am rugat frumos sa imi zica nuele lui de fb .. pentru ca acolo leam trimis nu inteleg de ce nu ii apar... am avut noroc de un alt admin richard .. ca mi-a dat adresa de fb si i-am trm pozele le verificat a zis ca e k... am intrat din nou si a continuat ca sa ii trm pozele i-am zis ca le-am lasat sa se uite sau sa imi dea add pe fb el.. ana la urma mi-a dat ban pentru ca era vorba de 3 poze nu de 2 ... Bineinteles mi-a scos banul.. richard a descoperit ca pana la urma Domnul Berry* este un mincinos si nu are ce face se plictiseste ... si vrea sa demonstreze ca el are admin si face ce vrea pe server imi facuse doar 2 poze .. Nu Merita admin PUNCT!

dadada.thumb.png.04f16e958fc3e1b85c3e34c19d8929a9.pngUntitleddamiiutkreaf.thumb.png.97eb417f5420765586794c83a57fcbf0.pngUntitled.thumb.png.9abe4577b93f702f9586973f2df9638f.pngUntitled.thumb.png.3291ec2ea0ccc166fadd982bbe9299b7.png

- Data & ora:dovada poza ora si data

- Dovada (print): 

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata): E prima reclamatie!

Conditii inainte de a depune o reclamatie:

- La steam-id scrieti-l pe cel numeric.

- Nu faceti reclamatie fara dovezi clare,v-a fi respinsa.

- Nu faceti reclamatie pentru slap,gag,slay,kick,ban termporar doar daca se folosesc in mod abuziv.

- Daca un admin foloseste un limbaj vulgar,faceti print si deschideti o reclamatie la adresa acestuia.

- Reclamatiile intre admini se posteaza la admins onl

In primul rand, sunt 4 poze, nu 2 sau 3 cate abereati voi. Una complet alba si 3 normale. 

In al doilea rand, alti admini nu au dreptul de a se implica in cazul altui admin. Asa ca richard nu avea niciun drept sa se implice in cazul lui Berry. 

Atata timp cat tu nu ai dat acele 4 poze, Berry a facut ok ca ti a dat ban. 

Daca le postezi aici pe toate, vei primi unban si am rezolvat. 

Logic daca berry va ajuta la platit serverul ca totul e o vrajeala 4 poze .. care 4 poze daca a facut numai 2..hmm ce inseamna bani

Deci, ca sa fie clar: acest server foloseste un plugin pentru ss ca atunci cand e folosita comanda amx_ss, automat se fac 4 poze, asa ca nu iti mai da tu cu parerea aiurea daca nu stii care e treaba. 

Daca nu le pui pe toate 4, cum ti s a cerut, banul ramane si gata. 

• Upvote 1

de ce mai faci ma cerere de unban daca ti-am zis pe pagina de fb ca sunt 4 poze si nu 2, tu mi-ai dat 4 poze pe fb 2x2 identice

RAMANE BANUL !

t/c

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.