Jump to content
Arvin

[Hitman 2] Cea mai grea misiune :(

Modul de alegere al câștigătorului  

4 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Cum va fi ales câștigătorul?

• Prin intermediul site-ului commentpicker.com
    • Postarea cu cele mai multe reacții (Like, săgeată sus, Haha, Thanks, Confused sau Sad)
    • Am o idee mai bună
      0

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 04/07/19 at 09:00 PM

Recommended Posts

What's up, everybody!?

Ca și oricare joc, fiecare are o anumită misiune.

Iar mie tare îmi plac jocurile cu misiuni. Țin minte prima misiune cea mai grea care am considerat-o eu că este a fost în jocul Grand Theft Auto: Vice City unde trebuia să arunc câte o bombă cu drona într-o construcție la fiecare etaj.

Asta cred că a fost cea mai grea misiune cunoscută în rândurile adevăraților gameri, în special fanii GTA.

Că tot am scris atâta, acuma vă provoc eu pe voi să ne povestiți scriind printre rânduri care a fost cea mai dificilă misiune pentru voi.

Sunt sigur că fiecare din voi s-a confruntat cu diferite obstacole ce vă împiedicau să îndepliniți misiunea și deseori nu închideam PC-ul până nu finalizam misiunea, că știi cum, dacă închizi PC-ul nu se salvează jocul :flexhand: :lol:

În bătaie se pune acest joc minunat, numai uite-te ce băiat (Agent 47), nu îmi dau seama ce ai face dacă ai fi cu prietena și s-ar apropia ăsta să o ceară la un dans.

header.jpg?t=1549278592

Ce trebuie să faceți e să scrieți povestea voastră conform următorului model:

Denumirea jocului:

Descrierea misiunii:

Cel mai captivant ar fi să descrieți ce vi s-a cerut să faceți și care a fost partea dificilă ce v-au făcut să faceți restart de zeci de ori.

Condițiile de participare sunt simple:

• Cel puțin o lună de când sunteți membru al comunității
  • Se permite o singură postare în acest topic, în cazul în care ai doua (sau mai multe) postări nu veți fi luat în considerare la extragerea câștigătorului
  • Participarea este permisă indiferent de gradul deținut în comunitate șansele fiind egale pentru toți
  • Să votați în secțiunea de votare (opțional)
  • Cel ce a votat „Am o idee mai bună” în poll îmi poate transmite un mesaj privat ideea sa și dacă consider a fi una rezonabilă va fi aplicată la următorul giveaway. (opțional)
  • Câștigătorul va fi ales prin metoda ce va obține cele mai multe voturi în secțiunea de votare (poll)
  • Câștigătorul va avea un termen de 72 ore să mă contacteze pentru a primi premiul, în caz contrar voi fi nevoit să aleg un alt câștigător. Excepție se va face doar dacă acest giveaway va avea un singur participant

• Giveaway-ul se sfârșește la data de 7 aprilie 2019 (ultima zi de participare)

Dacă ceva nu e clar în ceea ce ține desfășurarea și regulile giveaway-ului sunteți bine venit să îmi adresați întrebările voastre printr-un mesaj privat la care eu am să răspund în cel mai scurt timp posibil :)

Cel mai important e să fii tu însuți, dacă nu ai câștigat de această dată ai șanse să câștigi la următorul, nu e ultimul giveaway.

Cel mai norocos să câștige :P

GL & HF,

Ervin

:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:

Abonații la giveaway-uri organizate de către mine:

@spaniuuk

• Like 2
  • Upvote 1

Acum noua ani, am fost cumparat o consola PS3 care a venit cu jocul Uncharted 3 si din cate tin minte Gran Turismo 5. Uncharted 3, un joc destul de frumos, persoana a treia, multa actiune si aventura. Am inceput sa ma joc history mod (jocul avand si multiplayer dar, din cate tin minte trebuia sa platesti nu stiu cati euro) si am ajuns pana la capitolul 11 pana cand am ajuns la misiunea asta. Misiunea consta sa ajungi la un fel de templu si sa descifrezi anumite lucruri, un fel de puzzle..Am incercat sa trec de misiunea asta saptamani si nu am reusit chiar daca ma uitam pe youtube la rezolvarea puzzle-ului. Din cauza acestui puzzle nu am mai jucat jocul si l-am si vandut.. :lol:.

• Like 1

Denumirea jocului: GTA SAN ANDREAS

Descrierea misiunii: Ca tot veni vorba despre GTA, cred ca toti jucatorii de GTA s-au impotmolit la aceasta misiune si anume "Follow the damn train". :rofl:

Ce m-a facut sa dau restart de zeci de ori? Ei bine, mie imi era greu sa conduc motorul si sa impusc "gangsterii" in acelasi timp. Am stat la aceasta misiune vreo 4-5 zile 

dar ce fericit eram cand am trecut misiunea. :rofl::rofl: 

"ALL WE HAD TO DO WAS FOLLOW THE DAMN TRAIN, CJ"

• Haha 1

Denumirea jocului: Hitman (2016) :lol:

Descrierea misiunii: Este o misiune din acea parte, numita Freedom Fighters (Colorado, SUA) unde trebuie sa omori 4 oameni: Sean Rose, Maya Parvati, Ezra Berg si Penelope Graves.

Ca orice jucator, vrea sa obtina acel challenge sa-i bati oamenii ca haina default si silent assassin (omori tinta fara sa observe, aici nu se pune, daca cineva l-o gasit mort). Pe harta acela dai start ca Hostile Area (cine te observa, te omoara). Aproape 1 ora jumate am suferit sa fac chestia asta. Am jucat si Hitman 2, misiune sunt mai usoare. 

• Like 1

Salut,

Giveaway-ul a luat sfârșit, iar câștigătorul este @delinquent.

Dovadă video: https://youtu.be/8ECA4f9x0FU

Rog câștigătorul să îmi transmită un mesaj privat timp de 72 de ore, la rândul meu îi voi transmite licența CD-Key.

Vă mulțumim pentru participare!

Cu stimă,

Ervin

• Like 2

Am primit jocul, multumesc pentru el!

Edited by Arvin, .

Reason: Topic închis!

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.