Jump to content
Sign in to follow this  
crissuko

Reclamatie Richard [REZOLVAT]

Recommended Posts

- Nickname: POWAHHH

- Nicknameul admininului acuzat: Richard

- Ip (www.go4it.ro): 92.80.80.141

- Steam-id: STEAM_0:1:80206705

- Motivul reclamatiei: Am intrat pe server, am jucat 5 runde si primesc ban pe motivul aim. Vreau sa vad dovada.

- Data & ora: 19:20 / 01.04.2019

- Dovada (print): https://imgur.com/a/nagxZLt

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata): Da.

• Haha 1

I-am scos eu ban-ul dupa ce am vorbit cu Richard si mi-a zis ca in loc sa dea record la demo a dat play, il astept si pe el sa isi expuna punctul de vedere.

Din cate stiu powah are admin, corect?

Deci chit ca Richard reusea sau nu sa faca demoul, nu trebuia sa ii dea ban pana ce stafful nu viziona demoul si nu lua o decizie in ceea ce il priveste. Las topicul deschis pentru a putea si Richard sa ne lase un punct de vedere asupra acestei situatii.

Nu sunt admin, prietena mea "crissuko" este admin. Am făcut reclamația asta pentru ca am observat ca unii admini vor sa scape de mine si ma deranjeaza foarte mult treaba asta. Este a 5-a oara cel putin cand primesc ban si dupa unban. De ce tot primesc ban daca nu aveti o dovadă clară că am cod? Puteti sa inchideti reclamatia asta, am vrut doar sa atrag atentia si sa va spun ca nu este corect cum procedeaza unii admini. O zi buna va doresc!

Vad ca unora nu le pasa de ce se mai intampla pe forum, daca au vreo reclamatie sau ceva.

Incepand de azi pana nu aveti o dovada concludenta legat de crissuko / POWAH si pana nu o vedem si noi sa ne dam cu parerea nu vreau sa mai aud ca ii banati. Mie personal deja mi s-a luat de povestea asta cu uite ban-ul , nu e ban-ul , uite demo-ul .. stai ca nu mai am demo-ul.

Dupa cum ati vazut, am postat si la overwatch un demo si astept un raspuns in ceea ce ii priveste.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.