Jump to content
Sign in to follow this  
FaZe Richard.

Cs 1.6 Windows 10 Issue

Recommended Posts

Buna, am si eu o problema foarte importanta. Tocmai mi-am cumparat un Laptop HP cu windows 10. Am downloadat C.S 1.6 WarZone si am incercat si alte variante, si nu pot deschide jocul, imi da eroare.

"could not load system dll

filesytem crashed during construction"

Daca cineva aveti vreo idee, ce pot face, am incercat toate videorule depe youtube si alte lucruri si nu merge nimic, am schimbat si Compatibilitatea, si tot nu vrea sa mearga.

E nou nout, ma gandesc ca cand am facut set-up pentru first user, sia dat singur update.

Unde pot verifica daca am update?

Orice Cs downloadez nu imi merge. imi da aceasi eroare.

15 hours ago, FaZe Richard. said:

Unde pot verifica daca am update?

Am facut un quick guide sa verifici daca ai facut update la windows.

Nu poti lasa si tu ce componente ai si niste printuri ale erorii?

Încearcă asta, mie mi-a mers când jucam 1.6: This PC - Click dreapta - Properties - Advanced system settings - Advanced - Perfomance - Settings - Data execution prevention şi bifează a doua chestie şi adaugă jocul. După aceea dai un restart.

Dacă nu merge aşa, încearcă să dai un update la windows şi să fii sigur că nu ai oprit serviciul "Windows update".

Lasă un ss cu eroarea. Dacă îţi menţionează ce fişier .dll îţi lipseşte, descarcă-l şi bagă-l în folderul Windows - System32.

1 hour ago, FaZe Richard. said:

Problema a fost cu McAfee antivirus, bloca jocul intimpul instalarii. Problema rezolvata, multumesc pentru ajutor.

Topic inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.