Jump to content
peterpanda

[CS] Cerere unban fackDuck [A]

Recommended Posts

Nick :fackDuck
IP :192.168.0.1
SteamID :76561198125979336 asta?   23366 STEAM_0:0:82856804   0 00:05    6    0   sau asta? 
Data :11.04.2019
Adminul care te-a banat :nu am idee 
Motiv : WALL ? 

Dovada : Nu am nicio dovada,sa spuna ala de m-a banat ce dovada are! 
Kicked by Console: "wall (banned permanently)"
Kicked :"wall (banned permanently)"

Edited by peterpanda, .

Si ca sa nu mai zic ca sunt mai vechi decat jumate din adminii de sunt acum pe server,si am ore jucate aici si poze o carca si nu am avut niciodata probleme.Am si avut admin aici Speci stie ( Peter Panda,sau Apolodor si inainte de noul nick fackDuck eram "frizerudinperu" .Da imi place sa le schimb cand mi se ia de ele dar in viata mea nu am jucat codat! Vreau si eu sa stiu de ce dati ban asa aiurea.. 

"Calmeaza-te" tu,ca eu sunt calm. Si data viitoare fa poza nu mai da asa ca ti s-a parut tie ,ca nu joc de ieri pe server .Sa fi mai atent la aia de au "beginner" 

Edited by peterpanda, .

Nu mai posta @peterpanda mersi de intelegere , asteapta o decizie .

1. La faza din tunel nu e wall a vazut ca a tras CT-ul in perete si de asta a stiut ca e acolo .

2. Acolo pe mid cand l a luat prin usa daca esti atent nu a tras inainte de a-i vedea o parte din corp , reflexul e acolo , a vazut o parte din corp si a inceput sa traga ca nu cumva CT-ul sa aiba awp si sa l omoare inainte .

3. La tunel pe mid inainte sa moara daca ar fi fost wall n ar fi schimbat pe lama  sa mearga lama , ar fi mers cu arma si ar fi incercat sa mascheze wallul omorandu-l pe cel de la tunel.

4.Ai 2 runde 3-4 kill uri  , nu e demo concludent .

Curat = Eu merg pe Unban , mai asteptam pareri.

Din ce se vede in demo pare curat .

Daca era vorba de wall nu mai verifica fiecare loc si nu se mai intorcea la flash .

Concluzie: CURAT, unban !

In tunel la B a facut 2 kill-uri dar nu-s dubioase si pe davidoff la porti in urmatoarea runda care iar nu mi se pare suspect.

Se retrage cand ia flash, nu face prefire. A scos lama si a fost omorat de cel care a iesit din tunel.

Pro unban.

din ce am revazut Jucator curat !!

Pro unban!

Ban scos T/c aici va rog !!! 

Pe viitor magie stai mai mai mult cu demo mai mult pe jucatori

Si Numai folosi poze la straini !! !

Edited by OFF123, .

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.