Jump to content
Sign in to follow this  
Canebor

cerere Helper

Recommended Posts

---------------------Model----------------------

Nick: Canebor
Ore (link gametracker - minim 50 ore): https://www.gametracker.com/player/Canebor/zmxp.indungi.ro:27015/
Varsta (poza cu primele 6 cifre din CNP): 19 ani cnp primele 6 cifre 199102
De ce doresti Helper?: Sa pot atrage jucatori cati mai multi si sincer sa pot fac o mica ordine si pace pe server ori suntem oameni ori animale fara reguli ! si sunt unele zile in care nu vezi urma de admin sau helper din echipa staff si mereu "jucatori" isi cam fac de cap jignesc alti jucatori si participanti la joc ii blocheaza nu ii lasa sa joace si etc!!!
Cu ce vei ajuta server-ul daca primesti aceasta functie?: permanenta forum permanenta cand trebuie facut ceva si asta depinde de noi echipa staff si stie Domnul Bandit ca pot sponsoriza serverul !!!
Cate ore / zi te joci pe server? (nu afk / spec):depinde fiind cu serviciul cam 2 3 ore fiind liber maxim 5 6 ore ca de multe ori imi cedeaza nervi ca observ ca nu ai cu cine sa te intelegi si juca si renunt si ies !  
Ai avut tangente cu admini / playeri? Daca da, de ce?: da asta se stie foarte bine si asta a fost datorita fratelui meu si am rezolvat ploblema 
Ai citit regulamentul (general si al adminilor)?: Da puteti face cu mine pe server si pe sarite si am sa va raspund la orice intrebare legata de server si regulament cu toate astea va multumesc si sper sa aveti loc si pentru inca un nou recrut in echipa staff

Hmm.... Sa vedem , ti-ai cerut scuze pentru greselile vechi, ti-ai schimbat comportamentul si modul in care joci , pari un baiat serios , prin banlisturi nu mai apari , e ok , te trec cu vederea peste greselile facute si am asteptari foarte mari de la tine , dar de incurajare iti dau un PRO

Iti Multumesc Frumos Mr.Tap vei vedea nu vei fii dezamagit si am sa fac eforturi foarte mari ca sa multumesc echipa staff daca voi ajunge acolo inca odata iti multumesc frumos Respect

Hai și de la mine pro daca vad ca ai încălcat vreo regula ai de la mine ban.. Și sa nu aud Scz ca a fost fratemiu

Îți mulțumesc frumos Exti stai liniștit ai sa te convingi pe viitor dacă am greșit ca am cerut asta și dacă merit asta eu îți spun doar atât nu vei fii dezamăgit 

Canebor numai  raspunde in cerere, daca mai raspunzi iti voi inchide topicul.

Canebor am sa trec cu vederea peste trecutul tau si am sa iti dau un PRO de incurajare si sper sa nu iti iei in cap gradul de helpers si sa ne faci de ras.

1 hour ago, calinandrei167 said:

pro

Nu ai voie sa raspunzi la cereri helper daca nu ai grad

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.