Jump to content
Sign in to follow this  
xAi

ANORMALII | Cerere unban acceptată

Recommended Posts

1. NickName: TTTT

2. IP: 89.45.163.4     

3. SteamID: STEAM_0:0:19208526

4. Data & Ora:1 NOAPTEA si ceva

5. NickName-ul Admin-ului: Spaniolul

6. Motiv:Nu stiu,cred ca aim ca ma reclamau aia pe chat

7. Dovezi (obligatoriu):Asta e dovada

Nici nu jucam cu sunet,ci la boxe unde nu auzeam nimic si motiv wall?Vreau sa vad si eu dovada banului ca nu joc cs de ieri,joc decand sa lansat si nu mi arde sa bag pe steam un amarat de wall,serios.

Ban Information 
Name: TTTT 
SteamID: STEAM_0:0:19208526 
Reason: wall 
Unban Time: Permanent Ban 
Admin Name: SpanioLu 
Admin SteamID: STEAM_0:0:217966266 

Salut, am luat si eu demo-ul din BANLIST-ul adminului in cauza.

Aici aveti demo-ul: APASA

O sa revin cu edit.

EDIT(1):

-Nu merge sa downloadez.

-Incearca sa urci demo-urile pe https://www.zippyshare.com/

Untitled.png

EDIT(2):

Tu cine esti ba @SAPHirE?

Esti vreun director sau vreun amic la care te-ai expus sa te bagi pentru jucatorul in cauza?

Veziti de treaba ta.

Daca joci la fel ca el, mai bine nu.

Succes.

EDIT(3):

Astepata, dupa cel putin 24 de ore se va lua o decizie.

Daca mai faci posturi de genu, iti vom inchide cererea si ramai banat.

Asteapta verdictul si pana atunci conecteazate alundeva.

Edited by Raul | Shadow, .

Reason: EDIT(3)

Nu stiu cum puteti bana jucatorii cu steam....

Si eu am jucat ieri aici si am decis sa joc pt ca merge bine si acest TTTT este varul meu.

Este vorba ca unii din voi nu aveti experienta...acel demo nu arata nimic suspect...daca spun mai ales ca juca si la boxe si juca de la mine de pe pc...testa si un mouse si daia spunea adminului sa bage un awp..

iar despre sunet am Sennheiser game zero+amplificator si cei care nu stiu despre ce am scris aici dati un ochi pe pc garage.

Comentez pt ca nu are nimic..cand ma vezi si pe mine sa ma banezi da? poze,demo wg...avem 30 de ani nu suntem atat de retarzi sa bagam un cod pt copii.

Si raul respecta jucatorii in cazul in care ai admin,nu sa scri cine esti tu ba...da dovada de respect fata de un jucator care intra pe sv .

Daca eu as vorbii "raul ce salariu ai aici de pupi asa?"ti ar fi convenit?

Nu comentez degeaba aici din moment ce imi place acest sv nu dispar in umbra ca alti vinovati..eu vreau sa demonstrez ca acel demo nu e deloc suspect.

HSS

Edited by SAPHirE, .

Cum adica nu stii cum putem bana jucatorii care au steam? Simplu, comanda e la fel chiar si pt cei steam on. :)

Daca ai steam, nu înseamnă ca esti iertat pe viata. Exista coduri si pt steam, documenteaza te si tu putin.

Te as ruga sa nu mai postezi in acest topic, este al varului tau. Doar el si adminii au acest drept. 

In caz contrar, inchid cererea si ramane cu ban.

Salut!

Rusine daca ramane cu ban pt acel demo de rahat.

Avem acelasi ip..deci nici eu nu mai pot sa intru.

Multumesc.

Edited by SAPHirE, .

Rog si alti admini sa si dea cu parerea,nu sa vina unul singur si atat. Daca stau sa caut la alte cereri unban,au comentat cel putin 5 admini  iar acum?

Exista coduri pe steam dar  nu orice intelectual risca sa si bage o mizerie de cod pe el.Eu pur si simplu am intrat sa ma joc linistit cu boxe si ma trezesc cu ban. Se uita ca in acest joc exista si noroc?ca am omorat un player care mi a intrat in tinta si am tras dinainte,asta nu inseamna ca am si wall. Nu sunt jucator ca multii altii de duzina si generatie dupa 2012 cand cs ul a murit competitiv,serios ,il joc de la versiunea 1.3 (2001) si nu am 15 ani sa bag un cod pe un joc mort de un deceniu. Rog si alti admini,manageri,fondatori cu experienta sa vada si ei demo-ul daca totusi va respectati  in aceasta comunitate . Nu stau sa ma milogesc,doar ca imi place cum merge aici si din tot krond ul,pe asta imi merge cel mao bine ca le afiliati si alte mizerii de hosturi m am saturat. 

Edit: de ce nu m a banat din prima pe motiv wall?si am jucat mai bine de 30minute cu adminul de fata . V'am spus motivul de ce vreau sa joc aici,din cauza mizerilor de hosturi care le au majoritatea serv indungi si ma ref si la krond cand pe altele merg jalnic din cauza ca fondatorii nu stiu sa l optimizeze si le infunda cu setari si pluginuri de cacao. Aici pot spune ca din cate am incercat ,imi place cum merge,cum e setat ,cum intra glontu cel mai important si nu vad teleportati cu ping 400 ascuns in 25.

Edited by xAi, .

4 hours ago, Roxanne. said:

Cum adica nu stii cum putem bana jucatorii care au steam? Simplu, comanda e la fel chiar si pt cei steam on. :)

Daca ai steam, nu înseamnă ca esti iertat pe viata. Exista coduri si pt steam, documenteaza te si tu putin.

Te as ruga sa nu mai postezi in acest topic, este al varului tau. Doar el si adminii au acest drept. 

In caz contrar, inchid cererea si ramane cu ban.

Salut!

1 hour ago, xAi said:

Rog si alti admini sa si dea cu parerea,nu sa vina unul singur si atat. Daca stau sa caut la alte cereri unban,au comentat cel putin 5 admini  iar acum?

Exista coduri pe steam dar  nu orice intelectual risca sa si bage o mizerie de cod pe el.Eu pur si simplu am intrat sa ma joc linistit cu boxe si ma trezesc cu ban. Se uita ca in acest joc exista si noroc?ca am omorat un player care mi a intrat in tinta si am tras dinainte,asta nu inseamna ca am si wall. Nu sunt jucator ca multii altii de duzina si generatie dupa 2012 cand cs ul a murit competitiv,serios ,il joc de la versiunea 1.3 (2001) si nu am 15 ani sa bag un cod pe un joc mort de un deceniu. Rog si alti admini,manageri,fondatori cu experienta sa vada si ei demo-ul daca totusi va respectati  in aceasta comunitate . Nu stau sa ma milogesc,doar ca imi place cum merge aici si din tot krond ul,pe asta imi merge cel mao bine ca le afiliati si alte mizerii de hosturi m am saturat. 

Edit: de ce nu m a banat din prima pe motiv wall?si am jucat mai bine de 30minute cu adminul de fata . V'am spus motivul de ce vreau sa joc aici,din cauza mizerilor de hosturi care le au majoritatea serv indungi si ma ref si la krond cand pe altele merg jalnic din cauza ca fondatorii nu stiu sa l optimizeze si le infunda cu setari si pluginuri de cacao. Aici pot spune ca din cate am incercat ,imi place cum merge,cum e setat ,cum intra glontu cel mai important si nu vad teleportati cu ping 400 ascuns in 25.

Edited by xAi, 1 hour ago.

Va rog frumos si respectos sa asteptati parerile altor admini, pana atunci numai da ti reply aiurea, nu se va schimba nimic.

Daca mai vad 1 singur reply la cererea asta in afara de parerile adminilor asupra demo-ului, o voi inchide si ban-ul ramane.

Spaniolu te rog urca demo-ul si pe alte site-uri de download.

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.