Jump to content
Sign in to follow this  
Forti.

Recommended Posts

Nu am zis ca  le fac mai bine, doar am zis ca le faci ok dar nu conteaza pt ca nu ma mai intereseaza ce e de topicu asta:)

Daca tot nu te intereseaza si comentezi aiurea pe aici de ce pnm mai scrii? nu ne mai intereseaza de "designul" tau ca esti tare bun. Devil ti-a acordat o sansa si tu ai stricat-o. Nu trebuia sa te oftici atat pentru ca esti varza bai baiatule la tot ce inseamna design. Cum zicea devil, oricine face ce faci tu, ca trebuie sa te joci putin pe acolo. Incearca si tu daca tot esti "designer" sa creezi ceva frumos pe placul nostru, ca doar tu ai venit cu ideea. Daca nu-ti convine nici asa, nu mai adauga comentarii. De cand ai venit pe sv ai vrut si comenzi la helper si acuma o sectiune de design de care sa iti bati joc....  Te apuci sa te iei de lucrarile altora care le fac de 100 de ori mai bune ca tine, dar tot tu esti asa "expert" in design.

Edited by Moarrtea, .

• Haha 1

1 hour ago, Moarrtea said:

Daca tot nu te intereseaza si comentezi aiurea pe aici de ce pnm mai scrii? nu ne mai intereseaza de "designul" tau ca esti tare bun. Devil ti-a acordat o sansa si tu ai stricat-o. Nu trebuia sa te oftici atat pentru ca esti varza bai baiatule la tot ce inseamna design. Cum zicea devil, oricine face ce faci tu, ca trebuie sa te joci putin pe acolo. Incearca si tu daca tot esti "designer" sa creezi ceva frumos pe placul nostru, ca doar tu ai venit cu ideea. Daca nu-ti convine nici asa, nu mai adauga comentarii. De cand ai venit pe sv ai vrut si comenzi la helper si acuma o sectiune de design de care sa iti bati joc....  Te apuci sa te iei de lucrarile altora care le fac de 100 de ori mai bune ca tine, dar tot tu esti asa "expert" in design.

Edited by Moarrtea, 1 hour ago.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

giphy.gif

Edited by aciD^, .

On 4/17/2019 at 10:33 PM, Devil.ellis said:

Nu respect cererea, ia ziceti toti "designerii" , care imi faceti un Gif (sa nu contina "indungi" !!!) Cu tematica nick-ului meu Devil (poate sa fie si din serialul Lucifer ca actualul avatar , acelasi scris daca nu aveti ideea de stock ) , daca imi place ceva aveti o bulina alba, poate un cadou de Pasti. 

https://imgur.com/a/BNKze8h am incercat ceva><

• Like 1

On 4/22/2019 at 3:49 PM, SeDaN_Jr said:

Pentru darkangel <3

E facuta pe mess :3

3YEupdB.jpg

Lui dark o sa ii placa la nebunie

Nu mai sunt eu sa fac avatare dar nu cred ca mai face ceva forti aici;))))

Your name : MariusDragos

Culoare text : ceva rosu nu stiu sa se potriveasca cu imaginea

Stock:  Pablo Escobar , Alcapone  daca gasesti ceva fain , mafie , baieti rai =] 

Alte Precizari: Sper sa fie faina =]

On 5/12/2019 at 8:58 AM, MariusDragos said:

Your name : MariusDragos

Culoare text : ceva rosu nu stiu sa se potriveasca cu imaginea

Stock:  Pablo Escobar , Alcapone  daca gasesti ceva fain , mafie , baieti rai =] 

Alte Precizari: Sper sa fie faina =]

ia barosanule boss.png.ba9426ff064f15903f0106e443b10b78.png

Fac si eu ceva pentru topicu asta:)))

Edited by aciD^, .

• Haha 1

18 hours ago, My name is Jeff ;3 said:

Your name : My name is Jeff :3

Culoare text : Nu conteaza

Stock:  Masini/fete

Alte Precizari: GL

Valeu nu ma pot abtine

JEFF.png