Jump to content
Sign in to follow this  
TNT999

[CS] Unban TNT [A]

Recommended Posts

MODEL CERERE UNBAN :

Nick : TNT
IP : 78.97.116.141
SteamID : "TNT" 4872 STEAM_0:0:1875555
Data : 17/4/2019  . Ora : 14:30- 15.
Adminul care te-a banat : nu stiu 
Motiv : wall
Dovada : 
1315993580_HalfLifeScreenshot2019_04.17-16_34_21_43.thumb.png.6cf24f697181bcc8ed35d3ca4767d434.png

https://www58.zippyshare.com/v/pKq4QeyV/file.html . Aceasta este o poza facuta pe nuke de Crypton . A spus ca sunt liber si ca pot juca . Dupa s-a schimbat pe train si acolo am luat ban . fara poze fara nimic , motiv wall. Astept raspuns in caz ca aveti voi un demo sau ceva. Multumesc.

Off , eu joc for fun . Ies direct cand sunt alb la gramada. Joc la fraguri , doar atat. Stiu ca te am luat pe tine de cateva ori si eram alb , recunosc. 

In demo sunt doua faze cam ciudate in care da prin perete/cutie dupa player, unde cred ca a mers pe intuitie. La faza cu head-ul lui Magie a fost doar noroc. Sunt si multe faze in care nu stia ca are player in fata lui si se "juca" cu arma. Dupa cum se misca se vede ca joaca binisor si asta faze ca decizia sa fie mai grea de luat, insa tind sa cred ca nu are wall.

Salut

Tnt,numele tau imi suna a player vechi.. in fine sa discutam pe subiect

In 90% din faze pare totul normal. Faza cu flashul lu' magie e discutabila(poate chiar e bulan ai luat alte 4 flashuri si erai orb) 

Problema mea este kill-ul facut pe acel inamic sus,unde nimeni nu-l putea vedea in momentul cand ai facut kill (opinia mea ca ai facut prefire in stanga la vrajeala si dupa ai tras direct pe el)  si urmatoarea problema la fragurile facute pe styke si bullan sau cum era...acolo e dubios tare. 

Parerea mea este impartita. Te suspectez de un wall la buton,uneori parca analizezi peretele dinainte. (poate gresesc)

In concluzie o sa mai astept cateva pareri.

Desi la unele faze pare dubios, din cate observ face destul de des prefire, ceea ce poate denota ca acel player ucis dubios, cand nimeni nu-l vedea, sa fie bulan.

Cand ai avut flash, intr-adevar te-ai miscat ciudat, dar probabil cunosti mapa (sunt multi playeri care fac asta), iar trasul o pun pe intuitie si sunet.

Cu toate astea, este posibil sa ai wall, dar de data asta voi merge pe intuitie si voi spune ca in proportie de 80% m-ai convins ca nu.

Pro unban.

Dupa cat il cunosc...asta a fost o zi "Proasta" joaca binisor.. si nu sta dupa un Frag si alearga pe Harta.. 

Pro UnBan.

Revin,

Tinand cont de parerile colegilor vei primi unban.

Este un demo in care a jucat bine cu "wall" sau fara. Demo neconcludent(nu este suficient pt a bana un player)

In cazul in care nu poti intra Pm catre mine sau @CrYpT0n 

Unbanned

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.