Jump to content
Sign in to follow this  
Prasl3a

Reclamație SharaConnor [Rezolvata]

Recommended Posts

Posted (edited)

Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick : Prasl3a
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick Admin : SharaConnor
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngData : 19.04.2019
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngMotiv : slay + kick  ca l am omorat
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngDovada :  Pozele spun tot....va rog sa luati masuri

20190419_205751.jpg

20190419_205501.jpg

20190419_205550.jpg

20190419_205728.jpg

Edited by Prasl3a -

• Salut, Eu zic ca daca tot vrei sa faci o reclamatie de asta de "copil" Fa-o sa nu ne rupem gatul. dai Edit fa ceva cu poza. si vedem Rezultat final...
  • Mersi.
  • Haha 1

Motivul este foarte bun , comenzi aiurea pe playeri ,un subiect discutat la ultima sedinta si zilnic printre membrii staff-ului , kick si slay nu se da -de kiki- asteptam founderii cu o decizie.

• Upvote 1

Nici 24 de ore nu au trecut de când ai adminul si deja reclamație la fel ca si cryp  motivul ptr kick si slay este ne justificat daca nu are vreo alta motivație printr-un demo sau ceva io as zice remove si doar slot lăsat părerea mea

Am  vrut sa-l caut pe colegul nostru admin la Cereri Admin , sa vad cate ceva despre el , dar nu l-am gasit. Asa ceva nu se face ca si admin. 

Acest acces pe care-l ai e cu totul pentru alte comenzi ,decat pentru cele pe care le-ai facut. Pune-te tu in locul jucatorului,nu ti-ar veni sa-l iei la bataie daca ar fi in fata ta ? 

Parerea mea : -1 , si la urmatoarea abatere remove fara discutii.

Seara faina tuturor.

haideti sa nu dam cu pietre...am discutat cu el,a recunoscut greseala ,a fost avertizat si nu se va mai repeta

Prasl3a , imi cer scuze in numele svru-ului pt disconfort !

@specify

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.