Jump to content

Recommended Posts

Nick: SiLvIu.FaN.ReD  
-  Nume  si Varsta: Nenciu.32  
- 5 din CNP Primele Cifre: 18610  
- Y!  M / Skype:  [email protected]

- Steam: ON / OFF: off  
- Ore jucate (
http://www.gametracker.com/server_info/93.119.25.90:27015/  ):
https://www.gametracker.com/server_info/93.119.25.90:27015/ top_players /?  = SiLvIu.FaN.ReD interogare  - Cuvântul words (din REGULAMENT): ********

Edited by hNy#CoCaInE, .

Reason: Cuvantul cheie a fost corect.

Contra admin! Ai facut 3 cereri: una pentru slot, iar 2 pentru admin. Se vede faptul ca, faci aceste lucruri cu disperare, numai sa primesti admin.

In tot acest timp, nu ai dat dovada de seriozitate, maturitate, iar functia pe care o soliciti, nu este pentru tine.

Asa mi sa cerut de claudiu eri sa fac cerere si zeus artamil si mie pe sss ala pe server nu faceam cerere degeaba 

din cate imi aduc aminte ai avut ceva reclamatie ca ai dat ban pentru simplu fapt ca un player te tot omora, 

asta zice multe despre tine, la 32 de ani ar tr sa ao o gandire mai matura, nu te.am

prins ca admin, dar pentru cate am vazut mi.am facut o parere despre tine, pentru un slot sunt pro, pentru admin, momentan contra 

• Like 1

Salut,

Eu imi mentin punctul de vedere pana la capat. Ai luat remove pe buna dreptate! Pana la urma nu ai fost fortat de nimeni sa dai 7 playeri afara in interval de o ora! Sau stai, cred ca gresesc..Nu ai fost fortat, ai fost frustat ca nu mai puteai sa joci cu prietenul tau 1vs1 banuiesc. Din cate am observat aveati si acelasi SteamID. Deci mai poate fi varianta ca tu sa fii deschis doua cs-uri si sa incerci sa iti faci rank pentru top15. Sincer la 32 de ani pe tine asta te intereseaza, sa fii in top15 pe un server de cs si sa vada lumea ca iti place sa joci cu deia afk.

L 04/19/2019 - 15:15:08: "SiLvIu.FaN.ReD<855><VALVE_0:4:60732421>

L 04/19/2019 - 15:15:29: "DaRiUs.FaN.SiLvIu<882><VALVE_0:4:60732421>

Daca ai nevoie de printscreen din log-uri pentru a confirma ca sunt identice si nu am dat copy/paste sa imi spui.

Il voi lasa pe RED DOG sa ia o hotarare!

O zi buna!

• Like 2

On 5/2/2019 at 10:58 PM, PolitiaRomana said:

Contra admin! De abia se intelege ce scrii, nu stiu cum te ai inteles cu playerii cand aveai admin...

Cred ca-s destui admini momentan, pentru acest server.

Mai asteapta, parerea mea. 

Daca vrea sa iti bage Clau adminul inapoi, e alegerea lui..

Zi frumoasa

• Like 3

CONTRA si de la mine, atat pentru admin cat si pentru slot.

De obicei ii place sa joace cu fiul lui si sa fie doar ei 2 pe server.

Am intrat cu ei pe server si se intampla ca se conectau cu acelasi nume, ii dadeam kick unuia si se apuca sa ma certe ca de ce ii dau kick.

• Upvote 3

MA SCUZI KAMI DAR CAND JUCAM PE SV VECHI CU BAIATU TU ERAI PE SV NOU SI MIE NUMI MERGEA SA INTRU S

Edited by silviu mosu, .

SCUZAMA COCA DAR VAD CA ESTI DE LA FOCSANI DAR DEGEABA CA EU JUCAM CU BAIATU MEU PENTRU CA NU PUTEAM SA INTRU PE SV NOU SI PE MINE NU MA INTERESEAZA RANKU TAU EU JOC DE PLACERE NU JOC SA INTRU IN TOP PENTRU VIP CUM FAC ALTI DACA VREAU VIP II MAI DONEZ LUI CLAU O CARTELA DE 10 E SI IMI IAU VIP

Edited by silviu mosu, .

Salut, 

Eu zic ca nu este nevoie sa faci multi-post si sa astepti decizia lui Clau. Sincer mi se pare cam mare propozitia ta si deasta nu inteleg ce legatura are ca eu sunt din Focsani. Daca ai scris cu majuscule tot nu ma face sa inteleg ceva. De aceea, ia de aici niste semne de punctuatie (.,;:".,'-'/.,:=_) si punele tu unde crezi ca ai nevoie. SUCCES!

• Like 2
  • Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.