Jump to content
SaFeGuArD™

[reclamatie respinsa] DropTesT

Recommended Posts

Nick : sV4Rhlz.gifsafeguard

Ip : sV4Rhlz.gif5.15.106.207 

Adminul reclamat :sV4Rhlz.gifDropTesT

Ziua , ora , harta : sV4Rhlz.gif  17:00 , 6/5/2019

Dovezi ( doar demo / snapshot) : sV4Rhlz.gifhttps://imgur.com/a/PRZ8rgB

Explicatie : IL fac lake si neavand stadiul de a stii abecedarul face arogante , ca ma zboara etc :))) si mi-a dat ban 2 ore , ce drq de admini va luati ? 

Cum am spus si pe chat .. Invata sa vorbesti ;)  plus ca ai 120 de min ! De azi dimineata ne tot "freci la cap " ca tu esti vechi suferi aiurea pe serv.. 

2 La mana nu cred ca ne tragem noi 2 de sirete sa imi spui tu mie ca atunci cand erai tu pe serv nu stiu .. 

Din partea mea ai ramane cu un permanent deoarece nimeni nu iti da dreptul sa jignesti ;) [ poate sa fie si player sau admin ] asta da dovada ca tot un " taran esti ;) "

Si 3 ai facut print doar la raspunsurile mele =))) ..

Succes cu reclamatia eu pot primit suspend dar tu tot acelas om ramai :)) 

Edited by ZeZe02, .

Tipic Safeguad, plangacios ca nu i-a dat mami suzeta :)). Nu inchid reclamatia, vreau mai multe pareri cu privire la acest subiect :D 

Din partea mea CONTRA reclamatie.

16 minutes ago, ZeZe02 said:

Cum am spus si pe chat .. Invata sa vorbesti ;)  plus ca ai 120 de min ! De azi dimineata ne tot "freci la cap " ca tu esti vechi suferi aiurea pe serv.. 

2 La mana nu cred ca ne tragem noi 2 de sirete sa imi spui tu mie ca atunci cand erai tu pe serv nu stiu .. 

Din partea mea ai ramane cu un permanent deoarece nimeni nu iti da dreptul sa jignesti ;) [ poate sa fie si player sau admin ] asta da dovada ca tot un " taran esti ;) "

Si 3 ai facut print doar la raspunsurile mele =))) ..

Succes cu reclamatia eu pot primit suspend dar tu tot acelas om ramai :)) 

Edited by ZeZe02, just now.

1 . Cu ce v-am frecat la cap ? ca vb cu marian pe u2 , care mai e fondator si kkt-uri .

2 . Da-ti doua palme .

3 . Te-am facut lake si mai facut taran :))))) eu zic sa scoti banul si gura mica :*

1 minute ago, vLaDov said:

Tipic Safeguad, plangacios ca nu i-a dat mami suzeta :)). Nu inchid reclamatia, vreau mai multe pareri cu privire la acest subiect :D 

Din partea mea CONTRA reclamatie.

1. safeguard*

2. Ai dreptate sunt foarte plangacios , incat am facut reclamatie , nu unban .

3. Iti permiti prea multe tovarase si posibil o data , o sa iti trebuiasca tangente cu mine , te pwp dulce lake 2 :*

Da se vede ca esti un copil si nu trebuie sa te bag in seama .. Eu zic ca este suficient pentru el .. atat poate nu ai ce sa ii ceri .. 

Clara treaba cu el. pentru asta mai ai 120 minute.

Reclamatie respinsa.

T/C

• Like 2
  • Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.