Jump to content
Sign in to follow this  
Azvy

[RESPAWN]Cerere UnBan Azvy[REZOLVAT]

Recommended Posts

Name: Azvy 
IP: 79.118.142.152 
Reason: aim 
Unban Time: Permanent Ban 
Admin Name: dGLmsi 
Admin SteamID: STEAM_0:0:50947333 

PS: Poate va era dor de mine! ;3 Daca vreti sa comunicam mai usor si sa va si explic unele chestii legate de stilul meu de joc sau de OverWatching, puteti sa-mi dati un server de Ts3, pentru ca am vazut ca ts.indungi.ro nu merge.

Edited by Further!, .

Am vizionat și eu demo-ul. Țin să menționez faptul că mă bucur enrom că cineva recurge la un demo pentru a bana un așa zis "codat". Pentru cei care nu știu despre ce vorbesc click AICI . Pe de altă parte, rog și eu adminul, dacă se poate, să-mi zică 3 faze clare de aim / silentaim / triggerbot sau ce ai crezut tu că am. Sunt convins că o să aud că "îți tremura ținta". Da, foarte adevărat, dar nu e de la vreun cod sau ceva, e pur și simplu că așa sunt învățat să joc și așa am eu movement-ul. În plus de asta, nu cred că îmi tremura ținta sau se ducea pe om în momentul când trăgeam. Sper să faci ce ți-am zis și chiar sunt curios de argulemtele tale! Să nu mai zic că este un demo scurt! ( doar 3 MB și da, știu că e respawn, dar trebuia să-l faci totuși de 10-12 MB ca să ai o părere cât mai amplă și cât mai aproape de adevăr!) O zi bună!

Edited by Azvy, .

• Like 1

Eu sunt pro unban  , dglmsi  ai grija și tu ce banezi plus ca @Azvy are dreptate  un demo trebuie sa aiba 10-12MB ca sa se vadă cât mai clar ce cod are respectivul sau dacă are ceva sau nu .. Bafta

• Thanks 1

Chiar de asta ti-am dat ban, stilul pe care il abordezi tu nu l-am vazut niciodata la niciun jucator. Exista multa hack-uri la care tinta nu sare pe jucator direct sau o programezi cu optiunile pe care ti le ofera hack-ul sa se vada cat mai putin, am vazut multe cazuri si de aici vine si banul pe care ti l-am dat.

Argumente? Eu zic ca stilul tau de joc in general. 

Nu te cunosc si de asta nu am stiut cum joci, daca asta ii stilul tau foarte bine eu o sa imi recunosc greseala. Si faza cu demo-ul prea scurt chiar a fost vina mea, am vazut ca iti tremura tinta si am presupus ca ii clar hack-ul.

Ps: Nu am nimic cu tine, daca tu spui ca asta ii stilul tau de joc si ceilalti admini te cunosc si spun la fel eu imi cer scuze fata de tine. 

#Haveagoodday

• Thanks 1

Nu pot sa verific demo, daca este cineva dragut sa imi trimita:

Warning! File models/new/w_hegrenade_nou.mdl missing during demo playback.
Warning! File models/new/p_hegrenade_nou.mdl missing during demo playback.
Warning! File models/new/v_hegrenade_nou.mdl missing during demo playback.
Warning! File models/new/v_deagle_man.mdl missing during demo playb

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.