Jump to content
Sign in to follow this  
mission96

[OFFICIAL] Unban mission request [UNBANNED]

Recommended Posts

• Nickname utilizat: miSs!on
  • Nickname acuzat:
  • IP-ul dumneavoastra(obligatoriu celor cu ip static, in cazul banarii):81.102.222.109
  • SteamID(numeric):STEAM_1:0:1253713243
  • Data & ora:16/05/2019 14:30
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment?:  jpn si hildado parca 
  • Motiv ban(in cazul primirii unui ban): wall 
  • Dovada(obligatorie, Print Screen Consola): la dovada am dat copy paste la text-ul din consola ... nu imi face print screen la consola de la cs , doar pe desktop
  • Sunteti la prima reclamatie?(daca nu, la a cata?): da sunt la prima pe acest server 

Am luat ban azi de dimineata de la adminul drago , fara sa imi ceara test wg sau poze , sau orice alta verificare .... pe motiv :Wall ..... rog pe viitor sa fie seriozitate si sa se verifice orice player inainte de a fii banat ;) ma scuza-ti pentru nepostarea ss cu ban-ul dar nu imi face ss la consola ....

[AMXBans] Banned by Admin: Drago
[AMXBans] You can complain about your ban @ --> http://tinyurl.com/unban-official2
[AMXBans] Reason: 'wall'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1253713243'
[AMXBans] Your IP: '81.102.222.109'
[AMXBans] ===============================================
'miSs!on' got banned permanent.
 Reason: 'wall'
 Admin: Drago
'miSs!on' got banned permanent.
 Reason: 'wall'
 Admin: Drago
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Che

Adminul Drago are la dispozitie 24 de ore sa posteze dovada demo. Intre timp ne poti lasa un test wargods aici pentru a dovedi ca esti curat.

www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1709063

uite aici regquin testul wg 

unbanned 

LOCKED

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.