Jump to content
P0w3RfuL

[CS] Cerere unban P0w3RfuL [R]

Recommended Posts

La lagul pe care il ai tu, in demo zici ca joc cu ping 100+.

Unde vezi tu faze de wall? Daca-ti incordezi un pic mai bine urechile, auzi pasi in jocul asta, stiai ?

Pro unban , nu merge demo , nu stiu daca e doar la mine asa , + au trecut 23h merge spre 24h si nici un raspuns.

Cu asa activitate la sectiunea cereri unban pleca demult jumatate de server, daca eram fondator aici.

• Haha 1
  • Sad 1

Argumenteaza :)))) Rog cineva cu urechi si experienta sa-si dea cu parerea, nu din astia care si-au facut cont pe forum alaltaieri si admin au de ieri.

EDIt LRS te rog sa nu mai las reply dupa fiecare . Poti da edit la reply-ul tau

Nu mai sării cu gura asa repede, calmează-te p0wer. Nu-mi merge demo, nu stiu dacă e de la mine...

Salut

Am urmarit demo-ul, din perspectiva mea nu este un demo destul de concludent ca sa pot spune ca este wall, se aud pasii celor pe care el i-a ucis, o singura faza mi s-a parut a fii wall, dar o pun pe premiza ca stia mapa.

@P0w3RfuL cu atitudinea pe care o ai, ai fi meritat sa ramai banat, dar revin catre tine cu o propunere, ce ai spune sa faci o cerere de admin in sectiunea de mai jos, asta pentru a dovedii ca tu ai fii mai bun.

Imi cer personal scuze ca nu am fost pe masura asteparilor tale, iar persoanele in cauza vor fii trase la raspundere conform regulamentului in vigoare.

Ai primit UNBAN, daca nu merge sa intri te rog sa-mi lasi pm mie sau lui @LRS <#M.

Multumesc si un weekend placut, tuturor !

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.