Jump to content
Sign in to follow this  
Lovin Bogdan

Axel-aplicatie helper

Recommended Posts

-minim 500ore pe server( Sv-ul este nou deschis se anuleaza aceasta regula)

-minim level 30(Sv-ul este nou deschis se anuleaza aceasta regula)

-sa fi fost macar in 2 factiune una pasnica si una departament/mafia cu peste rank3(Sv-ul este nou deschis se anuleaza aceasta regula)

MODEL:

Nume Real:Lovin Bogdan.

Varsta:13 ani.

Nume din Joc:Axel

Ore jucate & Level:o ora, level 3.

Descriere personala(minim 3randuri):Ma numesc Lovin Bogdan, sunt din Craiova, imi place sa ies cu prietenii, sa joc fotbal si sa ma joc pe PC.

De ce vrei functia de Helper?:Deoarece am acumulat destula experienta pe alte servere mai mari.

Ai sanctiuni de la admini?:Nu.

INTREBARE:Cum pot intra intr-o factiune?:Pentru a intra intr-o factiune, momentan trebuie sa iei legatura cu liderul/co-liderul factiunii respective si vei primii invite daca ai trecut testul cu brio.

INTREBARE:Care este cel mai profitabil job?:Toate job-urile sunt profitabile, personal iti recomand job-ul 'trucker'.

INTREBARE:De unde pot cumpara un telefon?:Foloeste comanda '/gps' alege orasul dorit, apoi alege un '24/7' urmeaza checkpoint-ul plasat pe mini-map, odata ajuns acolo apasa tasta 'Y' si alege phone.

Te consideri mai bun decat ceilalti care aplica?:Nu, unii sunt mai buni decat mine, la randul meu eu sunt mai bun decat unii.

Alte informatii folositoare:Nu am.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.