Jump to content
Sign in to follow this  
Lovin Bogdan

Axel-aplicatie lider paramedic!

Recommended Posts

•  

Cand ve-ti face new topic , topic-ul se va numi asa "Cerere Lider Factiune Numele Tau" Ex: "Cerere Lider LSPD MariusDragos04"

le puteti prescruta!

Necesar:

Minim 300ore pe server.(Deoarece e server-ul la inceput puteti aplica indiferent de ore)

Minim level 10 pt. cele pasnice si 20 pt. Mafii & Hitman & Departamente (Deoarece e server-ul la inceput puteti aplica indiferent de level)

Minim Rank 4 intr-o factiune. (daca nu ai macar sa fi detinut) (Deoarece e server-ul la inceput puteti aplica indiferent de factiune)

MODEL:

Nume Real:Lovin Bogdan

Nume din Joc:Axel

Varsta:13 ani.

Ore Jucate(/stats):am 2 ore jucate si level 5.

A-ti citit regulament-ul liderilor?:Desigur, il stiam oricum in mare parte.

Credeti ca sunteti capabili sa raspundeti cererilor de inactivitate/aplicatiile de intrare in factiune etc. pe forum?:Desigur.

Descriere personala(minim 3 randuri):Ma numesc Lovin Fecioru Bogdan, am 13 ani si imi place sa ma joc SA:MP sa ies cu prietenii si cu prietena mea, practic fotbal de performanta la echipa CSU Craiova Jr.

La ce factiune doriti lider?:Paramedic&fireman

Te consideri mai bun decat ceilalti care aplica?(daca da cu ce?):Nu ma consider mai bun decat cailalti aplicanti.

AI primit sanctiuni de la admini?:Din fericire, nu.

De ce crezi ca meriti aceasta functie?:Deoarece cred ca am acumulat destula experienta pe servere mai mai pentru aceasta functie.

Spune-mi 3 comenzi de lider importante:/uninvite[id] [fp] [motiv]

/Salariu[id]

/invite[id]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.