Jump to content
Arvin

[GIVEAWAY] Dead by Daylight

Modul de alegere al câștigătorului  

11 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Cum va fi ales câștigătorul?

• Prin intermediul site-ului commentpicker.com
    • Postarea cu cele mai multe reacții (Like, săgeată sus, Haha, Thanks, Confused sau Sad)
    • Am o idee mai bună
      0

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/15/19 at 09:01 PM

Recommended Posts

Salutare prieteni,

De ceva vreme, bate vântul pe la categoria GIVEAWAY.

Ia să vedem câți se vor strânge pentru jocul Dead by Daylight :ghostface:

header.jpg?t=1558653315

Întreruperea parteneriatului cu Krond și însăși faptul că Counter-Strike rămâne pentru noi o amintire faină mi-a adus o idee înteresantă pentru noul giveaway.

În acest giveaway vă îndemn să povestiți sau mai ușor să postați un video unde demonstrați orice truc care le-ați folosit sau care încă nu ați reușit să le folosiți pentru a avea o experiență de un pro gamer adevărat.

Sunt sigur că pe parcursul anilor de CS ați folosit tot felul de sfaturi sau trucuri care vă ajutau să câștigați runda.

De o pildă, plantați bomba într-un loc mai puțin vizibil, poziționarea într-un loc foarte confortabil pentru shooturi sau urcarea pe hartă prin metoda boost cu ajutorul unui coechipier și multe altele care aștept voi să ne arătați.

Sfaturi/trucuri CS sunt atât de multe întrucât simt că un singur giveaway nu va fi de ajuns ca să le adunăm pe toate.

Deci tot ce trebuie să faceți pentru a intra în giveaway e să postați în acest topic după următorul model:

Denumirea trucului: (opțional)
Descrierea: (postați video sau dacă vă este mai ușor scrieți prin cuvinte)
Ați folosit acest truc: Da/Nu

La descrierea trucului sunteți liber să inserați video de pe YouTube de la orice gamer de unde v-ați insiprat sau descrieți prin cuvinte.

Mai mult decât atât, nu contează la ce serie din Counter-Strike faceți referire. Poate fi CS Condition Zero, 1.6, Source sau GO.

Condițiile de participare sunt simple:

• Cel puțin o lună de când sunteți membru al comunității
  • Se permite o singură postare în acest topic, în cazul în care ai doua (sau mai multe) postări nu veți fi luat în considerare la extragerea câștigătorului
  • Participarea este permisă indiferent de gradul deținut în comunitate, șansele fiind egale pentru toți
  • Să votați în secțiunea de votare (opțional)
  • Cel ce a votat „Am o idee mai bună” în poll îmi poate transmite un mesaj privat ideea sa și dacă consider a fi una rezonabilă va fi aplicată la următorul giveaway. (opțional)
  • Câștigătorul va fi ales prin metoda ce va obține cele mai multe voturi în secțiunea de votare (poll)
  • Câștigătorul va avea un termen de 72 ore să mă contacteze pentru a primi premiul, în caz contrar voi fi nevoit să aleg un alt câștigător.

• Giveaway-ul se sfârșește la data de 15 iunie 2019 (ultima zi de participare)

Dacă ceva nu e clar în ceea ce ține desfășurarea și regulile giveaway-ului sunteți bine venit să îmi adresați întrebările voastre printr-un mesaj privat la care eu am să răspund în cel mai scurt timp posibil :)

Cel mai important e să fii tu însuți, dacă nu ai câștigat de această dată ai șanse să câștigi la următorul, nu e ultimul giveaway.

Easy peasy lemon squeezy,

Ervin

• Like 2
  • Upvote 2

Denumirea trucului: Bugs and tricks de_dust2
Descrierea: (postați video sau dacă vă este mai ușor scrieți prin cuvinte)

Am folosit aceste trucuri de atatea ori, buguri de bomba(sa nu se vada bomba), buguri de flashuri(cand dadeai flash din porti x2 in catacomba si multe altele). Cred ca daca nu erau aceste trucuri, eram doar un bot :)).

Ați folosit acest truc: Da

Edited by CaptainRO, .

• Like 1

Denumirea trucului: De_dust2 Tricks WallBanged

Descrierea: 

Cand eram mai mic mereu uram aceasta harta sau hartile de genul asta deoarece ma enervam mereu ca sunt omorat prin perete prin locurile aratate in videoclip si mereu ma luam la cearta cu playerul care ma omora si il faceam codat. Cand omoram jucatorii prin perete ma simteam ca un adevarat gamer :), pot sa spun ca aceste trucuri m-au ajutat enorm de mult. Daca nu vizionam acest videoclip ramaneam prost :) 

• Haha 1

Denumirea trucului: Top 30 Tricks on MIRAGE ★ CS:GO
Descrierea: 

Ați folosit acest truc: Mereu le-am folosit :)

Denumirea trucului: Boost pe cutie in site pe mirage
Descrierea: Pur si simplu pe cs:go sa te urce un coechipier pe cutia din site cand e bomba plantata pentru ca nu multi verifica pe cutii in site..
Ați folosit acest truc: Da

Denumirea trucului: Silent Run

Descrierea: 

Ați folosit acest truc: Da, însă n-am mai jucat 1.6 și mi-am pierdut îndemânarea și rotița de la mouse =))