Jump to content
Sign in to follow this  
MihneaiJr.

Cerere lider News Reporters - Mihneai

Recommended Posts

Nume Real: Mihnea

Nume din Joc: Mihneai 

Varsta: 17 ani,

Ore Jucate(/stats): 0

A-ti citit regulament-ul liderilor?: Da.

Credeti ca sunteti capabili sa raspundeti cererilor de inactivitate/aplicatiile de intrare in factiune etc. pe forum?: Da.

Descriere personala(minim 3 randuri): Sunt o persoana calma, rabdatoare, dornica de a invata mereu cate ceva nou din fiecare domeniu. Sunt genul de om sociabil, prietenos, cu care poti purta mereu o discutie despre orice subiect. Uneori ma consider o persoana complicata, neinteleasa de unele persoane. Imi mai place sa ies pe afara cu prietenii mei si sa joc fotball.

La ce factiune doriti lider?: News Reporters.

Te consideri mai bun decat ceilalti care aplica?(daca da cu ce?): Da, ma consider mai bun ca ceilalti care au aplicat. Deoarece am mai fost lider la genul acesta de factiune si am mai multa experitenta.

AI primit sanctiuni de la admini?: Nu.

De ce crezi ca meriti aceasta functie?: Deoarece stiu ce fac si doresc sa le asigur playerilor dupa server o factiune de calitate cu membrii respectuosi si bine pusa la punct.

Spune-mi 3 comenzi de lider importante: /invite - pentru a invita pe cineva in factiune; /lockhq - inchid sau deschid HQ-ul; /setstatus - setezi statul aplicatiilor.

Americanu. inca nu te-am numit ... manager lideri .... dar afla ca de azi tu esti manager pe DEPARTAMENTE .. FBI/NG/LSPD !

T/C.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.