Jump to content
Sign in to follow this  
Deel

Aplicatie helper - Deel

Recommended Posts

Nume Real: Numele meu real este Vida Sandel.

Varsta: Am varsta de 16 ani.

Nume din Joc: Numele meu din joc este Deel.

Ore jucate & Level: Am level 1 si 0 ore jucate.

Descriere personala(minim 3randuri): Păi mă numesc Săndel, am minunata vârstă de 16 ani și locuiesc în oraș-ul Brașov. Mă joc SA:MP de aproximativ 4 ani și pot spune că în timp-ul ăsta am evoluat foarte mult, mă refer la intrarea în facțiunii, funcții importante etc. În timp-ul liber îmi place să ma plimb cu bicicleta prin pădure și să o explorez împreună cu prietenii mei dar și să-mi petrec timp-ul cu aceștia pe SA:MP. Sunt o persoana liniștită, cu simt-ul umorului căreia nu-i plac persoanele care se cred mai presus față de ceilalți. Mereu am mers pe principiul ” Respectă și vei fi respectat”.

De ce vrei functia de Helper?: Vreau acesta functie deoarece consider ca ma pot descurca destul de bine si am mai fost helper in trecut, pe alte servere.

Ai sanctiuni de la admini?: Nu, nu am.

INTREBARE:Cum pot intra intr-o factiune?: Pentru a putea intra intr-o factiune ai nevoie de nivel-ul necesar pentru aceasta si o aplicatie pe [/panel].

INTREBARE:Care este cel mai profitabil job?: Toate job-urile sunt profitabile, inafara de Detectiv, personal iti recomand Farmer.

INTREBARE:De unde pot cumpara un telefon?: Poti cumpara un telefon de la un business de tip 24/7, il poti localiza folosind comanda [/gps - Business-uri - 24/7].

Te consideri mai bun decat ceilalti care aplica?: Nu ma consider mai bun decat ceilaltii aplicantii, dar ceea ce ma avantajeaza pe mine e comportamentul, mentalitatea si experienta.

Alte informatii folositoare: Multumesc frumos pentru timpul acordat.

Edited by Deel, .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.