Jump to content

Recommended Posts

Avand in vedere ca avem nevoie de admini Steam ON am sa fac urmatoarea propunere :

ACESTA VA FII UN CONCURS 

SE VOR PUNE LA DISPOZITIE DE CATRE STAFF-UL FONDATOR AL SEVERULUI 2 STEAM KEY CS 1.6 PENTRU CEI DOI PREAFERICITI

Toti admini care sunt STEAM OFF si au activitate in Ceea ce inseamna Adminarea serverului si care au activitate CERERE ADMIN PRO CONTRA, BAN LIST, FORUM, TS pana la sfarsitul luni acesteia

Cei care au ceea mai mare activitate pe server (nu doar cu prezenta dar sa si faca ceva) vor primi acele 2 steam key.uri CS1.6

Aceasta este PROPUNEREA MEA PUSA DEJA IN APLICARE :)))

• Like 3

5 minutes ago, Kinnn said:

Avand in vedere ca avem nevoie de admini Steam ON am sa fac urmatoarea propunere :

ACESTA VA FII UN CONCURS 

SE VOR PUNE LA DISPOZITIE DE CATRE STAFF-UL FONDATOR AL SEVERULUI 2 STEAM KEY CS 1.6 PENTRU CEI DOI PREAFERICITI

Toti admini care sunt STEAM OFF si au activitate in Ceea ce inseamna Adminare serverului cei care au activitate BAN LIST, FORUM, TS pana la sfarsitul luni acesteia

Cei care au ceea mai mare activitate pe server (nu doar cu prezenta dar sa si faca ceva) vor primi acele 2 steam key.uri CS1.6

Pro , pentru grupul de pe steam.

6 minutes ago, Kinnn said:

ACESTA VA FII UN CONCURS 

Toti admini care sunt STEAM OFF si au activitate in Ceea ce inseamna Adminare serverului cei care au activitate BAN LIST, FORUM, TS pana la sfarsitul luni acesteia

Sunt de acord . 
Activitatea se va verifica saptamanal dar la sfarsitul lunii,
primii doi admini, cei mai activi, vor primi steam-ul cu cs 1.6

Totusi, rog adminii ce vad postarea asta sa isi faca cont de steam si sa trimita id-ul lor unuia dintre fondatori pentru a-i adauga pe grup. Cand ne vedem me server unii cu altii, sa ii anuntam pe cei ce nu au avut timp sa beleasca ochii pe forum ...

• Like 1

Just now, iPixel. @ Indungi said:

Sunt de acord . 
Activitatea se va verifica saptamanal dar la sfarsitul lunii,
primii doi admini, cei mai activi, vor primi steam-ul cu cs 1.6

SE VA VERIFICA ACTIVITATEA IN TOATE CELE SPECIFICATE CU STRICTETE !!!

• Like 1
  • Upvote 1

Începem să avem mai multe cereri admin , propun adăugarea unei noi sectiuni numită " Cereri downgrade" unde jucătorii pot cere downgrade unui admin , parerea playerilor conteaza , zic eu. În plus , downgrade se da o sg data pe luna , pe activitate dar cum am spus o sa fim mult mai mulți si o sa ia mai mult timp verificarea consolei si daca nu o sa aibe timp pentru că munca si chestii ar fi indicată o sectiune.Prin asta nu ma refer la reclamații, reclamația o face pentru o greșală, cererea downgrade o face daca consideră că adminul nu si merita gradul prin mai multe greseli.

2 hours ago, Nyore said:

Începem să avem mai multe cereri admin , propun adăugarea unei noi sectiuni numită " Cereri downgrade" unde jucătorii pot cere downgrade unui admin , parerea playerilor conteaza , zic eu. În plus , downgrade se da o sg data pe luna , pe activitate dar cum am spus o sa fim mult mai mulți si o sa ia mai mult timp verificarea consolei si daca nu o sa aibe timp pentru că munca si chestii ar fi indicată o sectiune.Prin asta nu ma refer la reclamații, reclamația o face pentru o greșală, cererea downgrade o face daca consideră că adminul nu si merita gradul prin mai multe greseli.

Sunt Contra, pentru asta exista sectiunea Reclamatii...asta daca vreun player are vreo plangere legata de un admin.

2 hours ago, Nyore said:

Contra ! sectiunea reclamatii pentru asta este conceputa ! Dintr-o reclamatie fata de un admin o sa se ia decizia de Downgrade sau Remove

On 6/7/2019 at 11:42 PM, Nyore said:

Avand in vedere ca playerii cu pingul f mare produc lag , propun sa se adauge un plugin care da kick la cei cu pingul peste 250.

Eu sunt PRo pentru asa tip de Plugin, dar o sa bagam cred de la 200 pingu nu are rost sa joci impotriva unuia cu ping chiar si daca are 150 deja e mare nu il mai vezi cu teleporturi ))

Suntem la inceput , playeri nu prea sunt (cu serverul la favorit) , propun adaugarea unei sectiuni numinta "Concursuri" unde putem anunta concursuri saptamanale / lunare . Cu premii pe locuri. Locul 1:  vip o luna , locul 2 : 3 saptamani , locul 3: 2 saptamani . 

Ex : Primul jucator care ajunge la 100 fraguri castiga Locul 1 

Harta: de_kabul32 

Dezactivare plugin VIP pe durata concursului !

Ora: 20:00 - 22:00

Adminii nu pot participa la concurs

2 hours ago, LeNnO said:

Eu sunt PRo pentru asa tip de Plugin, dar o sa bagam cred de la 200 pingu nu are rost sa joci impotriva unuia cu ping chiar si daca are 150 deja e mare nu il mai vezi cu teleporturi ))

Pluginul a fost pus. Pingul maxim este de 400. Stiu, e cam mare, dar pana o sa ajunga serverul cunoscut si o sa intre mai multi romani (deci cu ping mic), o sa lasam pe 400

2 hours ago, Nyore said:

Suntem la inceput , playeri nu prea sunt (cu serverul la favorit) , propun adaugarea unei sectiuni numinta "Concursuri" unde putem anunta concursuri saptamanale / lunare . Cu premii pe locuri. Locul 1:  vip o luna , locul 2 : 3 saptamani , locul 3: 2 saptamani . 

EU SUNT CONTRA !! SA ITI SPUN SI DE CE, SPRE EXEMPLU ASEARA DIN 23 DE PLAYERI UNDEVA LA TOATA ECHIPA AVEA PESTE 100 DE FRAGURI !!

SI NU POTI SA DAI DOAR LA 1 SINGUR PENTRU CA INTERVIN DISCUTII ! 

UN CONCURS AR TREBUI SA FIE FAIR PLAY PENTRU TOATA LUMEA NU DOAR PENTRU CEL MAI BUNA DE PE SERVER !  

POATE CA ALTI NU O SA FIE DE ACORD CU MINE DAR ASTA ESTE PAREREA MEA ! 

Si inca nu ne permite luxul de a ne pierde playerii din cauza unui concurs !

AR TREBUI SA FIM FAIR PLAY PE SERVER CE TINE DE NOI CA SI ADMINI FATA DE TOTI PLAYERI SERVERULUI NU DOAR DE CEI MAI BUNI !

UN CONCURS NU AR STRICA ! DAR CU ALTE CONDITI ! 

1 minute ago, Kinnn said:

EU SUNT CONTRA !! SA ITI SPUN SI DE CE, SPRE EXEMPLU ASEARA DIN 23 DE PLAYERI UNDEVA LA TOATA ECHIPA AVEA PESTE 100 DE FRAGURI !!

SI NU POTI SA DAI DOAR LA 1 SINGUR PENTRU CA INTERVIN DISCUTII ! 

UN CONCURS AR TREBUI SA FIE FAIR PLAY PENTRU TOATA LUMEA NU DOAR PENTRU CEL MAI BUNA DE PE SERVER !  

POATE CA ALTI NU O SA FIE DE ACORD CU MINE DAR ASTA ESTE PAREREA MEA ! 

AR TREBUI SA FIM FAIR PLAY PE SERVER CE TINE DE NOI CA SI ADMINI FATA DE TOTI PLAYERI SERVERULUI NU DOAR DE CEI MAI BUNI !

UN CONCURS NU AR STRICA ! DAR CU ALTE CONDITI ! 

Din 23 de playeri , dam sv reset si primii 3 care fac 100 de fraguri o sa castige, de ce sa apara discutii , cei mai buni castiga. Si in + nu il facem o sigura data , il facem saptamanal sau lunar.

Just now, Nyore said:

Din 23 de playeri , dam sv reset si primii 3 care fac 100 de fraguri o sa castige, de ce sa apara discutii , cei mai buni castiga. Si in + nu il facem o sigura data , il facem saptamanal sau lunar.

nu este vorba despre asta  este vorba de diferenta intre cei slabii si cei buni !!

Propun ca dupa ora 24:00 sa fie vip free pana la ora 8:00 , am vazut pe foarte multe sv si ma ganesc ca ar fii de ajutor in aducerea playerilor pe sv.

Propun sa se scoata bhopul de pe sv ( de tot ) , foarte multi playeri au spus asta. Conteaza si parerea lor , un sv de respawn nu are treaba cu bhopul.

3 minutes ago, Nyore said:

Propun sa se scoata bhopul de pe sv ( de tot ) , foarte multi playeri au spus asta. Conteaza si parerea lor , un sv de respawn nu are treaba cu bhopul.

PRO! cred ca ar ajuta mult ...
Are dreptate, sunt servere anume de bhop, servarul nostru este respawn nu respawn+bhop... in plus sunt multi playeri care mi au zis si mie ca nu pot face frag  din cauza celor cu  bhop...

• Like 1

Recent mi am amintit de un sv de furien (prin 2014 , nu mai exista ) si stiu ca acolo adminii aveam o comanda (amx_ss) prin care faceau screenshot unui player la ecran (in care se vedea daca are wall , se vedea exact cum vede playerul cu wall) si ii aparea in cstrike . Playerul punea poza pe imgur si dadea link , nu stiu daca mai exista pluginul pentru ca nu l am mai vazut de mult.Daca mai este sau daca il gaseste , propun sa se adauge.

10 hours ago, Nyore said:

Recent mi am amintit de un sv de furien (prin 2014 , nu mai exista ) si stiu ca acolo adminii aveam o comanda (amx_ss) prin care faceau screenshot unui player la ecran (in care se vedea daca are wall , se vedea exact cum vede playerul cu wall) si ii aparea in cstrike . Playerul punea poza pe imgur si dadea link , nu stiu daca mai exista pluginul pentru ca nu l am mai vazut de mult.Daca mai este sau daca il gaseste , propun sa se adauge.

Nu stiu cat de mult ajuta amx_ss... Ce te faci cand dai de un strain si nu stii sa-i explici? Hai ca poate o dai tu cumva in engleza. Ce faci daca dai de unu care habar n-are de cs si da retry sau iese ca nu stie ce se intampla? O sa il banezi pentru ca n-a dat ss? La fel si cu wg. O sa adaug in regulament sa nu se mai ceara wg pe server. Inainte sa imi schimb windows-ul nu imi mergea wg. Imi dadea eroare la scan, mereu. Spunea ca ii lipsesc fisiere sau nu stiu ce.

Totusi, o sa adaug in cel mai scurt timp amx_ss si o sa vedem daca da randament sau nu :)

11 hours ago, Nyore said:

Bhop-ul a fost scos.

Dupa cum stiti , cand stai spec si dai "/ct" sau "/t" esti mort si trebuie sa dai "/respawn". Propun sa se scoata "/respawn" ul si sa te respawneze direct , daca e un jucator nou nu o sa stie de "/respawn" si daca nu e nimeni on( dintre admini ) sa i spuna trebuie sa dea retry.

• Like 1

Propun sa se creeze o sectiune numita "[WEED] Concursuri" in care sa se anunte concururi care vor avea loc pe sv .

On 6/10/2019 at 4:11 PM, Nyore said:

Pe langa asta putem sa mai avem si altele . Multi playeri vor venii pe sv pentru aceste concursuri dupa parerea mea.

Propun sa se adauge pe forum "Cerere schimbare nick" unde adminii isi pot schimba nick ul pastrandusi gradul.

Salut ! Propun sa se adauge un "meniu" pentru vipi in care sa si aleaga intre x2 dmg , x3 jump , 200 hp .