Jump to content
Sign in to follow this  
RҽႦσɾN

Aplicatie Helper - ReborN

Recommended Posts

Nume Real:Andrei

Varsta:17

Nume din Joc:ReborN

Ore jucate & Level:Sunt la inceput si nu am ore..Dar daca voi obtine funcita voi fi foarte activ

Descriere personala(minim 3randuri):Nu ma descriu singur..Eu las persoanele sa ma descrie pe mine.

De ce vrei functia de Helper?:Deoarece imi place sa ajut oamenii care au nevoie de ajutor

Ai sanctiuni de la admini?:Nu am.

INTREBARE:Cum pot intra intr-o factiune?:Pentru a intra intr-o factiune poti face cerere pe "/forum"

INTREBARE:Care este cel mai profitabil job?:Toate joburile sunt profitabile cu exceptia jobului de "Detectiv"

INTREBARE:De unde pot cumpara un telefon?:Telefonul il poti achizitiona din magazinele 24/7

Te consideri mai bun decat ceilalti care aplica?:Nu.

Alte informatii folositoare:Va multumesc pentru atentie.

Pro|||||| Trebuie o descriere personala. Parere Personala bro. Succes la test

Edited by Spafa, .

Salut,

Ore jucate & Level:Sunt la inceput si nu am ore..Dar daca voi obtine funcita voi fi foarte activ

Eu zic asa să faci mai multă activitate in momentul de fată n-ai nici măcar o oră. Trebuie să fi activ chiar dacă n-ai o anume functie pe server. 

1. INTREBARE:Cum pot intra intr-o factiune?:Pentru a intra intr-o factiune poti face cerere pe "/forum"

Eu zic să zici asa - Pentru a face o cerere in factiunea dorită, accesează www.indungi.ro/forum, sectiunea SA:MP. 

2. INTREBARE:Care este cel mai profitabil job?:Toate joburile sunt profitabile cu exceptia jobului de "Detectiv"

Eu zic asa - Toate joburile sunt profitabile, eu unul iti recomand jobul 'Farmer', e mai corect si mai explicit.

3. INTREBARE:De unde pot cumpara un telefon?:Telefonul il poti achizitiona din magazinele 24/7.

Eu zic asa - Poti cumpără un telefon, de la un 24/7, pentru a ajunge acolo tastează [/gps], alege bussiness si 24/7. 

----

De ce vrei functia de Helper?:Deoarece imi place sa ajut oamenii care au nevoie de ajutor

Doar atăt?

Descriere personala(minim 3randuri):Nu ma descriu singur..Eu las persoanele sa ma descrie pe mine.

Asta nu e un răspuns.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.