Jump to content
Sign in to follow this  
Emanuel aka cnz_70

[OFFICIAL] Reclamatie hildado [REZOLVAT]

Recommended Posts

• Nickname utilizat: Emanuel ;d
  • Nickname acuzat: hildado
  • IP-ul dumneavoastra(obligatoriu celor cu ip static, in cazul banarii): -
  • SteamID(numeric): -
  • Data & ora: 22:45
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment?: zmeu etc
  • Motiv ban(in cazul primirii unui ban): slap fara motiv, apoi kick de 2 ori
  • Dovada(obligatorie, Print Screen Consola):-
  • Sunteti la prima reclamatie?(daca nu, la a cata?): 2
  •  

p.s - model admin :
'Marouane' got banned permanent.
 Reason: 'dutetunet'
 Admin: HildaDO

ASTA DA BAN ADEVARAT DE UN ADMIN ADEVARAT , wtf

p.s imi scuzati limbajul dar este cel mai retardat admin/copil vazut vreodata :)

62382067_415818115676150_8260351471858483200_n.jpg

62457213_2183140931807437_6304820980447444992_n.jpg

Evident, limbajul vulgar la adresa oricărui jucător sau admin de pe server este sancționat, cum este si abuzul de funcție. Însă în această situație am nevoie de parerea celorlalți admini inainte de a sancționa pe cineva. Parerea mea este ca admin-ul HildaDO va fi sancționat ca atare indiferent de gradul pe care il detine.

Se așteaptă păreri din partea adminilor iar reclamația va fi lăsată deschisă 24 de ore.

printzisor !! o data team avertizat !

Eu propun sa cauti alt server pentru ca pe servaru asta nu e admin injurii catre admin!

2 o sa iti dau si ban nu e problema !!

Sa vedem ce copil copac ! sunt

Cu drag iti spun ! drum bun si cale batuta

Posted (edited)
3 minutes ago, hildado said:

printzisor !! o data team avertizat !

Eu propun sa cauti alt server pentru ca pe servaru asta nu e admin injurii catre admin!

2 o sa iti dau si ban nu e problema !!

Sa vedem ce copil copac ! sunt

Cu drag iti spun ! drum bun si cale batuta

tu chiar crezi ca e o pierdere pentru mine ca imi dai ban 'printzisor'? =))) esti foarte jalnic

Edited by garfield07, .

Va rog sa nu va mai certați aici în Topic. Așteptați parerea adminilor. 

Am fost pe server cand s a intamplat 'minunea' si nu pot sa zic numai ca Emanuel il tot provoca pe Hildado...

Daca a luat ban sunt contra unban, nu se accepta injurii asupra staff ului.

Posted (edited)

Am fost pe server am văzut ce sa întâmplat nu consider ca ar fi de vina Hildado mai mult ce mi se pare aiurea dacă noi ca admini nu ne respectam pe acest server ce pretenții mai avem la ceilalți jucatori 

Edited by —-Boby—-, .

In regulamen scrie destul de clar injuriile si jignirile la adresa adminilor si jucatorilor se sanctioneaza  din ce am inteles  sa dat slap pentru camp in baza  ceea ce mi se pare corect mai mult de 40 secunde nu ai ce sa cauti in baza.

Deci eu cred ca hildaDo a procedat corect

Daca injuri un admin, dispari... parerea mea... nu stiu de ce a dat slap sau kick, dar presupun ca nu degeaba...

Emanuel ;d va primi ban 120 de minute pentru limbaj vulgar fata de HildaDO ce a procedat incorect, trebuia sa iti dea ban 120 minute direct fara kick-uri si discutii aiurea ce nu isi aveau rostul. A vrut sa te faca sa incetezi si sa nu se ajunga la ban. Ne pare rau ca s-a ajuns la această situație si speram sa nu mai fie cazul.

LOCKED

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.