Jump to content
Sign in to follow this  
Oare?pensionarioi

Cerere Unban Oare?[Acceptata]

Recommended Posts

da ,,,,,ai aliasuri in cfg  si si ai la module 30 si ceva de neconoscute

CONTRA UNBAN

Nu inteleg de unde si pana unde ai dedus faptul ca folosesc coduri, as dori si alte pareri daca se poate (nr. de la alti admini ) multumesc!!

Aici este demo-ul facut de rew crew, https://www59.zippyshare.com/v/UbSdsJU5/file.html !! Inca o data nu foloesesc niciun cod atat am schimbat Nick si am pus sens de 1 

Edited by Oare?pensionarioi, .

ai aliasuri.....nu inteleg de ce esti asa de incapatanat......vrei sa ma faci incult sau ce???? ca nu inteleg de unde atata tupeu pe tine

DA am pus demo pentru ca doar pe dovada unui demo poti face ss si sa ceri  wg...(intelegi domnule "oare" )     

o mai si ti pe caterinca ca nu ai coduri ....chiar asa chior ma faci.

Toate parerile o sa fie asa..... ca ai aliasuri ......

di ca sa fiu mai explicit uite unde ai uitat sa te uiti    fell.cfg (MD5: 52AE7B249A713EDA39E5B84651F367BD) (Size: 1184) (Alias count: 4) (Lines: 57) (Binary: False)

REPET "CONTRA UNBANN"

• Upvote 1

4 minutes ago, Rew Crew said:

ai aliasuri.....nu inteleg de ce esti asa de incapatanat......vrei sa ma faci incult sau ce???? ca nu inteleg de unde atata tupeu pe tine

DA am pus demo pentru ca doar pe dovada unui demo poti face ss si sa ceri  wg...(intelegi domnule "oare" )     

o mai si ti pe caterinca ca nu ai coduri ....chiar asa chior ma faci.

Toate parerile o sa fie asa..... ca ai aliasuri ......

di ca sa fiu mai explicit uite unde ai uitat sa te uiti    fell.cfg (MD5: 52AE7B249A713EDA39E5B84651F367BD) (Size: 1184) (Alias count: 4) (Lines: 57) (Binary: False)

REPET "CONTRA UNBANN"

contra unban,sterge cs u,si incearca sa joci cat mai default.

• Upvote 1

CONTRA UNBAN aliasuri in cfg!!!!!!! , si daca joci cu un cs default poti juca cu acelasi cfg deci ????     

• Upvote 1

Salut 

Instaleaza cs dat de Tomo , pune un wg cu el si ai Pro unban de la mine.

• Upvote 1

eu raman tot contra   "datorita faptului ca esti o persoana recalcitranta si ca ai jucat aproape 60 de ore pe sv fara sa ti se dea ban si ina tu mai sustii ca nu ai nimic si joci defaul

Deci sa fiu pe inteles, am descarcat cs-ul am jucat fara sa stiu 1 2 3 ....60 ore, sunt recalcitrant tocmai ca nu am stiut si ca imi place server-ul  ce era de facut sa tac si sa nu mai joc pe un server care chiar e ok din punctul meu de vedere, oricum iti respect decizia!!

30 minutes ago, Oare?pensionarioi said:

Deci sa fiu pe inteles, am descarcat cs-ul am jucat fara sa stiu 1 2 3 ....60 ore, sunt recalcitrant tocmai ca nu am stiut si ca imi place server-ul  ce era de facut sa tac si sa nu mai joc pe un server care chiar e ok din punctul meu de vedere, oricum iti respect decizia!!

pro unban

21 hours ago, Oare?pensionarioi said:

sunt recalcitrant tocmai ca nu am stiut 

Atunci cand te afli in necunostinta de cauza,  nu te avantajeaza cu nimic sa devii recalcitrant... nu e obligat nimeni sa iti suporte temperamentul, sau sa iti inteleaga problemele personale.

Acum ca stii, sa speram ca nu vor mai exista astfel de probleme.

Unban acordat.

TC.

• Like 2
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.