Jump to content
Sign in to follow this  
Steam1

Reclamatie snk*Rektors

Recommended Posts

★ Nick-ul tău: Meme.

★ Nick-ul adminului reclamat: snk*Rektors

★ Data, ora, harta: 12.06.2019, ora 3.30

★ Motivul reclamatiei: Salut, m-am mutat tero in timp ce era alt vip deja, pe server mai erau:007,Jonnybond si snk*Rektors. Mi-au zis baietii ca nu am voie sa ma mut cand este deja un tero vip. M-a mutat 007 la Ct , timp in care snk*Rektors mi-a dat kick. Uitati-va pe poze pentru continuare. Stiu ca vina este a mea pentru ca nu am citit regulamentu, dar si el trebuie sa invete sa se comporte. M-am documentat. Cheers.

★ Dovadă: https://imgur.com/a/QjcfQt6

★ Alte precizări:

Nu te-ai mutat nicaieri,desptule,ai intrat tero plus ce sa zic ca tot tu esti in gura,da ti am dat kick,dar daca nu iti dadeam eu kick daca iti facea alt player ss si iti facea reclamatie ce ziceai,ce sa zic a doua mapa ai facut la fel,apoi tot tu te bagi in seama cu toti,martor e jonny,daca vrei am si ss dupa ce ai intrat ai zis ca imi faci reclamatie,frumos cum intri inloc sa multumesti faci amenintari,daca e o sa dau si edit cu poza cum ai intrat si direct reclamatie

edit:apropo cand te-a mutat 007 eu atunci eram in consola si nu am avut de unde sa stiu ca iti da el ct,plus ca nici nu ma anuntat ,si ti am dat kick ca nu am acces la altceva :P

Edited by sNk*Rektors, .

Contra|   Nu a facut-o cu intentie si faptul ca te mutase nu schimba nimic ca Snk putea fii in consola scriind comanda si nu vezi nimic cand esti in consola ....Nu mai fiti copii .....cum sa nu se duca serveru la vale daca nici membrii stafului nu se inteleg si se ataca de la orice prostie. 

MATURIZATI-VA

• Upvote 1

3 minutes ago, JonnyBond said:

Contra|   Nu a facut-o cu intentie si faptul ca te mutase nu schimba nimic ca Snk putea fii in consola scriind comanda si nu vezi nimic cand esti in consola ....Nu mai fiti copii .....cum sa nu se duca serveru la vale daca nici membrii stafului nu se inteleg si se ataca de la orice prostie. 

MATURIZATI-VA

atunci eram in consola da ,si am icnercat amx_teammenu,si amx_Ct,am vazut ca nu am acces i am dat kick macar la ala sa am acces

Just now, Steam1 said:

De ce mi-a dat kick? As fi dat retry..nu era problema, nu se aplica comenzile intre "admini".

retry sa ii zici la ala de te vedea si iti facea reclamatie

Salutare terminati cearta pe aici asteptati alti admini sa comenteze, am fost pe sv dadusem amx_who sa vad ce grade au am vazut ca sunt numai cu goldmembers ce nu au acc la unele comenzi, pe jonny il pusa sv meme se punese singur in care eu l-am mutat la ct, dupa care ia kick de la snk ceia ce este interzis comenzile intre admini kick,slay , indiferent de situatie doar daca este afk, nu conteaza snk daca erau 2 vipi sau nu erau faceai frumos un screen la TAB si un screen la consola sa ai dovada ca jonny era pus de sv ci nu meme, in acest caz Pro avertisment 

Mai dati cate un ochi peste rgl astea noi/vechi AICI.

Edited by 007 ✔, .

• Like 2
  • Upvote 1

3 minutes ago, 007 ✔ said:

Salutare terminati cearta pe aici asteptati alti admini sa comenteze, am fost pe sv dadusem amx_who sa vad ce grade au am vazut ca sunt numai cu goldmembers ce nu au acc la unele comenzi, pe jonny il pusa sv meme se punese singur in care eu l-am mutat la ct, dupa care ia kick de la snk ceia ce este interzis comenzile intre admini kick,slay , indiferent de situatie doar daca este afk, nu conteaza snk daca erau 2 vipi sau nu erau faceai frumos un screen la TAB si un screen la consola sa ai dovada ca jonny era pus de sv ci nu meme, in acest caz Pro avertisment 

Edited by 007 ✔, just now.

• Like 2

16 minutes ago, 007 ✔ said:

Edited by 007 ✔, 12 minutes ago.

Terminați cu reclamații din astea... 

Edited by F4N4t1cK_HD, .

• Upvote 1

53 minutes ago, JonnyBond said:

MATURIZATI-VA

Zi  asta lui snk ca-i injura pe toti:)))

Ai reclamatia mea de acu 5 ani in care m-a injurat rau si da dovada de "foarte multa maturitate"

23 hours ago, aciD^ said:

Ai reclamatia mea de acu 5 ani in care m-a injurat rau si da dovada de "foarte multa maturitate"

du te drc afara de pe forumu de la dr,si marsh la drx,ti am zis ca nu mai ai ce cauta aici,defapt toti ti am zis,si doar admini isi dau cu parerea fraiere

Edited by am plantaţie, .

Reason: Avertisment , limbaj inadecvat

24 minutes ago, aciD^ said:

22 minutes ago, sNk*Rektors said:

du te drc afara de pe forumu de la dr,si marsh la drx,ti am zis ca nu mai ai ce cauta aici,defapt toti ti am zis,si doar admini isi dau cu parerea fraiere

Tu nu mai comenta aiurea pe aici decat daca aduci o dovada concreta la reclamația lui x cum ca x ar abuza ca sa nu mai faci alt topic.

Snk, tu nu mai injura mereu si calmeza te si nu mai da comenzi pe restul din staff, nu e prima abatare, ti am zis si aseara cand eram pe svr, nu ii dai slay/kick/gag/ban, vi aici si faci reclamație, daca e sa ii dai un slap cand e vorba de ruleta ca nu are x acces, ok, sau il muti la ct ca nu are teammenu cum a facut Vasco, nu te apuci tu sa dai slay sau kick..

Ba băieți dar ce drq e aici? De cand forumul asta s-a transformat în ceartă simulator? Pro av snk puteai sa il lasi sa ii faca cnv reclamație nu e treaba ta nu te apuci sa dai comenzi pe alti admini.

Calmati-va ce drq sunteti asa de imaturi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.